Tylko nie pokazujcie, jak wygląda aborcja!

Środowiska aborcyjne nie mogą znieść tego, że pro-liferzy pokazują prawdę o zbrodni aborcji. Próbują oskarżać i wymuszać na obrońcach życia różne formy aktywności społecznej, w którą według nich powinni się zaangażować, byle tylko nie pokazywali, czym jest i jak naprawdę wygląda aborcja.

Zakłamać rzeczywistość

Aborcyjni aktywiści są mistrzami w wymyślaniu kłamliwych określeń, którymi można zastąpić prawdę o tym, że aborcja to zabijanie bezbronnych dzieci. Próbują wpływać na opinię publiczną, szczególnie na kobiety, nazywając zbrodnię aborcyjną np. „wyborem”, „prawem kobiet”, „prawem człowieka”. Żeby móc zabijać bez skrupułów należy zakwestionować człowieczeństwo i podmiotowość nienarodzonych dzieci. I to właśnie robią grupy takie jak Aborcyjny Dream Team. Promują one aborcję przedstawiając ją jako coś pozytywnego i normalnego. Coś, co powinno być dostępne zawsze na żądanie, nawet w 9. miesiącu ciąży. Udowodniły to pomagając w zabiciu dziecka w 37. tygodniu! Według aborcjonistek z ADT każdy powód do zrobienia aborcji jest dobry. Uważają też, że aborcja, czyli zabijanie dzieci w łonach matek, może służyć jako kontrola urodzeń, a nawet forma antykoncepcji. Tak, to dziwi nawet ich własnych zwolenników. Aktywiści pro-aborcyjni otwarcie pokazują, że chodzi im o zmianę postrzegania aborcji przez społeczeństwo. Chcą, by zabijanie nienarodzonych było legalne i powszechnie akceptowalne.

Odwrócić uwagę

Pro-liferzy wstawiają się za bezbronnymi dziećmi. Za dziećmi, którym odebrano głos, człowieczeństwo, prawo do życia i podejmowania własnych decyzji. I to się aborterom bardzo nie podoba, dlatego robią wszystko, by ośmieszyć, zastraszyć i zdemobilizować środowiska antyaborcyjne. Przy różnych okazjach próbują obrońcom życia wmówić, że powinni robić cokolwiek innego – angażować się w różne formy pomocy humanitarnej, socjalnej, społecznej itp. Wydawać by się mogło, że propozycje wysuwane przez aborcjonistów są sensowne, szlachetne, podyktowane współczuciem. Nic bardziej mylnego. Tu wcale nie chodzi o dobro kobiet, dzieci, imigrantów i faktyczną pomoc komukolwiek. Tu chodzi o to, by odwrócić uwagę pro-liferów od bronienia nienarodzonych i pokazywania ludziom prawdy o aborcji i jej ofiarach. Nie chcą, by ktokolwiek przeszkadzał im w popularyzowaniu aborcji i wabieniu kobiet, by zabiły swoje dzieci. Chcą, by nie wspominano o tym, że w ciągu roku na całym świecie podczas aborcji zabija się 73 miliony nienarodzonych, że aborcja zabija również kobiety i nie jest bezpieczna, że przemysł farmaceutyczny wykorzystuje zbrodnię aborcji przy opracowywaniu, m.in. szczepionek przeciw Covid-19, że aborcja to zbrodnia i ciche ludobójstwo.

Tylko nie pokazujcie, jak wygląda aborcja!

Dlaczego tak bardzo zależy im na tym, by prawda nie była głoszona, by zabijanie było legalne? Bo to przede wszystkim świetny biznes (zabijanie dzieci i promowanie zabijania jest ich codzienną pracą) i forma uciszania własnego sumienia (większość aborcjonistek sama dokonała aborcji na swoim dziecku). Każda krytyka, krzyk, bluzgi i agresja wymierzona w stronę ludzi, którzy stają w obronie bezbronnych dzieci, jest potwierdzeniem tego, że aborcjoniści to ludzie całkowicie zdegenerowani, zdemoralizowani i wyzuci z wszelkich skrupułów.

jak wygląda aborcja

Pokazywać prawdę

Doskonale znając te wszystkie mechanizmy nie ulegamy presji i szantażom środowisk pro-aborcyjnych. Znamy ich cele i metody. Nie przestaniemy głosić prawdy i działać na rzecz zmiany prawa dotyczącego ochrony życia. I tak – będziemy robić wszystko, by uniemożliwiać aborcjonistom promowanie aborcji, zwodzenie kobiet i zabijanie dzieci.

Tylko nie pokazujcie, jak wygląda aborcja!
Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina podczas pikiety antyaborcyjnej w Poznaniu

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.