Twitter cenzuruje prawdę o pedofilii

Kilka dni temu gościem w programie Agnieszki Gozdyry był pan Marek, przed laty ofiara pedofila. Ze wstrząsającego opowiadania mężczyzny jasno wynikało, że gwałt, którego doznał pan Marek miał charakter homoseksualny. Ofiary pedofilii często potwierdzają, że osoby dopuszczające się przemocy seksualnej wobec nieletnich, atakują dzieci tej samej płci, której same są. Korelacja związku homoseksualizmu z pedofilia potwierdza się też w licznych badaniach naukowych.

Tymczasem Twitter zablokował publiczną wiadomość o homoseksualnym podłożu pedofilii. Komentarz do programu red. Gozdyry o treści „geje gwałcą dzieci” został ocenzurowany, a publikujących go administratorów Fundacji Życie i Rodzina zmuszono do usunięcia tweeta.

W programie telewizji Polsat uwypuklono informację, że pedofil był księdzem – z tą informacją Twitter nie miał problemu. Prawdę o homoseksualnym charakterze przestępstwa postanowił cenzurować. Knebel na debatę publiczną o pedofilii to zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci. Szkoda, że Twitterowi nie zależy na eliminacji zagrożeń wobec najmłodszych.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.