Trauma u dziecka? Czyli jak obala się mity

4 listopada po godzinie 15:00 w okolicach dworca PKP w Żywcu odbyła się pikieta antyaborcyjna. Jest to miejsce bardzo ruchliwe, co miało przełożenie na bardzo duży odbiór.

Z megafonu płynęły informacje o tym, czym jest zbrodnia aborcji i jakie są jej skutki, a zdjęcie zabitego dziecka wołało o zaprzestanie tego ludobójstwa, gdyż codziennie w Polskich szpitalach przelewa się krew niczemu niewinnych dzieci. Starszy pan stwierdził, że jesteśmy młodzi, a jednocześnie pytał z oburzeniem, czy nie mamy nic ciekawszego do roboty. W krótkim czasie kolejny mężczyzna w kilku zdaniach zaprzeczył swoim słowom: – na Zachodzie takie pikiety nie miałyby prawa miejsca – stwierdził, mówiąc jednocześnie o wolności i wyborze. O jakiej wolności była mowa, jeżeli zakazuje się tam pokazywania prawdy o zabijaniu dzieci?

Bardzo nas ucieszyła postawa dzieci z przejeżdżającego autokaru, które machając i uśmiechając się do wolontariuszy zaprzeczyły tezie stawianej przez środowiska lewicowe o wielkiej traumie najmłodszych na widok zakrwawionego dziecka.

Kolejne działania pokazujące prawdę o aborcji już wkrótce!

Łukasz Duda

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.