Transmisja I czytania projektu „Stop LGBT” w Sejmie [LIVE]

Już dzisiaj, 28 października 2021 roku Sejm RP zajmie się obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”, który zapewni ochronę naszego społeczeństwa przed homoseksualną propagandą. Transmisję można obejrzeć na stronie Sejmu, której link umieszczamy poniżej.

Czytanie zaplanowane jest na godzinę 20.15 . Dzień później będzie miał miejsce blok głosowań (między 15.45 a 17.45) i właśnie wtedy posłowie zdecydują, czy staną po stronie obywateli chcących ochrony przed homopropagandą.

godz. 20.10 – AKTUALIZACJA

Jest opóźnienie w obradach Sejmu. Na pewno wystąpienie Pełnomocnika Inicjatywy „StopLGBT” odbędzie się później.

LINK: https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/transmisje.xsp?unid=EEC10B173BB33D3EC12586CC0023BD3F#

Przemówienie Krzysztofa Kasprzaka w Sejmie:

Dlaczego projekt jest tak ważny?

  • Bo stawia tamę nieludzkiej i antywolnościowej ideologii. Środowisko LGBT nie ukrywa, że ich celem jest stopniowe oswajanie ludzi z dewiacjami, a następnie zmiany prawne, które pozwolą na homośluby i homoadopcje. Przy tym chcą cenzury i zamykania ust każdemu, kto mówi prawdę o LGBT.
  • Bo adopcje dzieci przez homoseksualistów kończą się tragediami dzieci, którym nikt nie chce pomóc, aby nie być posądzonym o tzw. „homofobię”. Dzieci te bywają gwałcone i poważnie zaniedbywane.
  • Bo w chwili obecnej państwo kapituluje z funkcji obrońcy rodziny i chroni raczej jej niszczycieli – Policja osłania radykalne wystąpienia homoaktywistów, prezydenci miast udzielają patronatów homoparadom, przed sądami stawiane są osoby, które manifestują przeciw homopropagandzie, natomiast odpowiedzialni za akty wandalizmu i profanacje podczas parad są jeden za drugim uniewinniani.
  • Bo trzeba zatrzymać spiralę ataków na katolików i ich wiarę – ściganie nadużyć nie daje żadnych efektów, potrzeba zmian w prawie, które ułatwią skazywanie sprawców.
  • Bo nagość, erotyczne przebrania, wyzywające sceny i wulgarne okrzyki nie powinny mieć miejsca w przestrzeni publicznej. Ulice należą do obywateli i każdy ma się na nich czuć bezpiecznie, także dzieci i młodzież nie mogą być narażone na gorszące widowiska.
  • Bo ideologia LGBT jest współczesną odsłoną marksizmu – ideologią totalitarną tak jak komunizm czy faszyzm, których propagowanie jest już zabronione i nikogo to nie dziwi.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.