Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie jak za Hitlera – wyroki śmierci dla chorych dzieci

W Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie zabija się nienarodzone dzieci. Wydawać by się mogło, że mordowanie chorych i słabszych zostało jednoznacznie potępione w Polsce po zbrodniach II wojny światowej. Sprawa jednak niestety ma się inaczej.

Z oficjalnego pisma, które otrzymaliśmy z SPSK Nr 4, wynika, że w latach 2011-2015 w wyniku aborcji zabito tam 11 nienarodzonych dzieci. Początkowo jednak szpital jednak nie odniósł się do pytania o przyczynę „zabiegów” powołując się jedynie na „zgodność z prawem”. Dopiero w drugim piśmie, w którym wnioskowaliśmy o podanie przyczyn dokonywania tzw. aborcji, okazało się, że wszystkie dzieci zabito ze względu na wykryte u nich wady. Niestety, w miejscu, które powinno służyć pomocy najsłabszym i chorym, dokonuje się ich selekcji i skazuje na śmierć.

Co więcej, takie praktyki znajdują poparcie środowisk lewicowych. W ubiegły czwartek lubelscy członkowie Partii Razem zjawili się pod Szpitalem Klinicznym Nr 4 żeby bronić prawa do mordowania nienarodzonych dzieci. Jednoznacznie opowiedzieli się oni w ten sposób za dyskryminacją ludzi ze względu na stan zdrowia – tylko zdrowe dzieci mają prawo do życia. Jednak poza postulatem – chcemy aborcji, czyli chcemy zabijania nienarodzonych dzieci i twierdzeniem, że oficjalne dane szpitala są bzdurą (!), nie byli w stanie podać żadnych racjonalnych argumentów na poparcie swoich tez. Nie należy się jednak temu dziwić – one po prostu nie istnieją…

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.