Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych popiera ustawę „Stop LGBT” [opinia]

Czytanie ustawy „Stop LGBT” w sejmie już w piątek. Tymczasem warto przeczytać opinię Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza, która podkreśla aspekt psychologiczny i społeczny zmian zaproponowanych w ustawie. Tym samym dołącza do wydanych wcześniej pozytywnych opinii prawnych.

Jest to ważny głos na temat projektu „Stop LGBT” ze strony organizacji o charakterze rodzicielskim. W tekście autorzy zwracają szczególną uwagę na:

  • fakt, że ideologiczne cele środowisk LGBT opierają się na negowaniu faktów biologicznych, promowaniu programowej rozwiązłości seksualnej i obaleniu tożsamości seksualnej. Prowadzi to do rozpowszechnienia na masową skalę zaburzonych tożsamości i zachowań seksualnych.
  • tzw. „parady równości” w swej istocie polegają na promocji „monstrualnej rozwiązłości” i obscenicznych zachowaniach. Wiążą się z tym profanacje symboli religijnych mające na celu poniżenie osób wierzących. Wedle autorów opinii proponowane w ustawie rozwiązania powstrzymują destrukcyjne zachowania nastawione na niszczenie norm moralnych i kulturowych.
  • autorzy opinii podkreślają, że rozchwianie i zniszczenie naturalnej tożsamości seksualnej przez systematyczne działania środowisk LGBTQ jest wyrządzoną człowiekowi ogromną krzywdą w wymiarze psycho-fizjologicznym i moralnym.
  • Stowarzyszenie stwierdza, że potrzebna jest ustawa umożliwiająca ograniczenia w przestrzeni publicznej agresywnych i niszczących działań ruchów LGBTQ i ich sojuszników, gdyż są ściśle związane z aktywnością i celami ideologicznymi LGBTQ.

PEŁNY TEKST OPINII

Kliknij w przycisk i zobacz skan opinii

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.