#StopDewiacji

W ubiegłą sobotę Mariusz Piotrowski z Fundacji Życie i Rodzina,  na zaproszenie czanieckiego oddziału Polski Niepodległej, wygłosił prelekcję pt.: „Homopropaganda”.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o kulisach usunięcia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w 1974 roku. Usłyszeli również w jaki sposób lobby LGBT wpływa na świat nauki i kultury, aby zakłamywać społeczeństwo i ukrywać zagrożenia wynikające z dewiacyjnych zachowań. Aktywiści homoseksualni próbują także docierać do dzieci i młodzieży poprzez edukację seksualną i dodatkowe zajęcia, organizowane często z naruszeniem praw rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoim światopoglądem. Wszelki opór społeczeństwa starają się ograniczać poprzez penalizowanie tzw. „mowy nienawiści” wobec homoseksualistów.
W końcowej części spotkania wywiązała się dyskusja, podczas której podkreślono potrzebę dobrego przygotowania i wspólnego działania w celu promowania i obrony prawdziwych wartości. Mariusz Piotrowski przedstawił sposoby takich działań podając przykłady podejmowanych przez Fundację inicjatyw. Zwrócił również uwagę na to, że spokojna i merytoryczna dyskusja jest bardzo ważna, bo bazuje się wtedy na wiedzy, a nie na emocjach. Wolontariusze fundacyjni w taki właśnie sposób przeprowadzają rozmowy podczas ulicznych akcji.
Prelekcja przypomniała wszystkim, że „dla triumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili”.
Magdalena Kojder

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.