Stop przymuszaniu Polaków do szczepienia preparatami z aborcji

Nie można przymuszać Polaków do szczepienia preparatami z aborcji. Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wzięli udział w proteście „Stop segregacji sanitarnej” zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Protest miał miejsce w Warszawie pod siedzibą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Politycy wprowadzają szczepionkowy zamordyzm

W ramach protestu zorganizowanego w środę 8 grudnia 2021 w Warszawie, byliśmy protestować przeciwko przymuszaniu Polaków do szczepienia się preparatami mającymi związek z aborcją. To skandal, że w Sejmie RP proceduje się ustawę, która nakładać będzie obowiązek szczepień szczepionkami skażonymi zbrodnią. Nie możemy do tego dopuścić, dlatego opór społeczny jest teraz priorytetem. Sprzeciwiamy się również tzw. segregacji sanitarnej i wszelkim formom totalitarnego zamordyzmu jaki próbują wprowadzić w tej kwestii politycy, którzy nazywają się konserwatystami – ramię w ramię z lewicą.

Stop przymuszaniu Polaków do szczepienia preparatami z aborcji
Protestujemy przeciw przymuszaniu do szczepienia preparatami z aborcji

Nie ma zgody na przymus szczepień

Jeśli władza sięga po środki przymusu, to musi spodziewać się, że będą bunty i będzie opór. Nie złamiecie naszych sumień! A każdej próby takiego łamania gorzko pożałujecie! Aborcja jest ohydną zbrodnią, a jej relatywizowanie nie będzie wam zapomniane. Zakrzepica za zakrzepicą, zgon za zgonem, sportowcy i trenerzy w sile wieku umierający „nagle”. To tylko część faktów o „cudownych” szczepionkach, do których przyjęcia chcą nas zmuszać ustawami. Nie ma na to naszej zgody!

stop segregacji sanitarnej
Wolontariusze Fundacji na proteście „Stop segregacji sanitarnej”

Wycofajcie szczepionki skażone aborcją

Na stronie wycofajcie.pl jest petycja do Ministra Zdrowia o wycofanie szczepionek przeciw COVID-19 wyprodukowanych lub testowanych na liniach komórkowych wyprowadzonych z komórek abortowanych dzieci. Podpisało się pod nią już ponad 10 tysięcy osób!


#kajagodek #krzysztofkasprzak #aborcja #fundacjazycieirodzina #szczepionki #stopnop #justynasocha #protest #sejm #stopsegregacjisanitarnej

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.