Skończmy z eugeniką w Polsce. Kraków walczy o prawa człowieka.

O godz. 18.00 spotkaliśmy się na placu Wszystkich Świętych w Krakowie, by zaprotestować przeciw aborcji. Grupa wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina wyraziła sprzeciw wobec mordowania niewinnych dzieci. Pokazywaliśmy i uświadamialiśmy za pomocą przekazu wizualnego oraz za pomocą nagrań, czym jest aborcja.

W wyniku haniebnego procederu aborcyjnego codziennie w polskich szpitalach uśmiercana jest trójka dzieci. Przypominał o tym nasz baner ze zdjęciem zabitego dziecka i z napisem wskazującym, że komfort polityków stawiany jest wyżej niż… życie bezbronnych dzieci.

Rok 2020 ─ czas decyzji prolife

Walka o prawa człowieka w Polsce jest potrzebna: dla każdej osoby, również tej najmniejszej ─ w brzuchu u mamy. Stąd nasze częste akcje w styczniu. Nie zamierzamy też zwalniać tempa ─ nadszedł bowiem czas decyzji. Decyzji, czy Polska stanie po stronie cywilizacji życia, czy też pogrąży się głębiej w zapaści cywilizacyjnej, do której prowadzi tzw. kompromis aborcyjny. Kompromis ten jest kontynuacją hitlerowskich praktyk zabijania chorych, niepełnosprawnych, a nawet podejrzewanych o chorobę dzieci. Nie zgadzamy się, by eugenika wprost od Hitlera pogrążała nasz kraj.

Projekt #ZatrzymajAborcję czeka na przyjęcie przez Sejm

Przed 12 maja 2020 r. odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu #ZatrzymajAborcję. W poprzedniej kadencji projekt ten był spychany na margines działań legislacyjnych i mrożony w specjalnie do tego celu powołanej podkomisji. Obecny skład Sejmu będzie miał okazję pokazać, czy w Polsce ma nadal obowiązywać archaiczne, wywodzące się z hitlerowskiej eugeniki, prawo.

Więcej o tym: https://www.zycierodzina.pl/zatrzymajaborcje-ponownie-skierowany-do-i-czytania-w-sejmie/

Nie godzimy, by dzieci dalej były mordowane. Nie ma naszej zgody, by w polskich szpitalach odbywała się selekcja dzieci. By podejrzewane o chorobę i jeszcze nienarodzone osoby były dyskryminowane poprzez naruszenie ich prawa do życia. To nie do przyjęcia.

Projekt #ZatrzymajAborcję łamie niesprawiedliwy status quo i przywraca podstawowe prawo człowieka, likwidując dyskryminację ze względu na stan zdrowia.

Prawo do życia dostępne dla wszystkich ─ także dla dzieci niepełnosprawnych

Aby tak się stało, potrzebna jest ciągła presja na polityków lewicy, centrum oraz prawicy. To oni zdecydują wkrótce, czy w Polsce w dalszym ciągu można będzie zabijać podejrzewane o chorobę dzieci. Powinni zatem wiedzieć, że ich głos na rzecz rozszerzenia prawa do życia będzie doceniony i nagrodzony wzrostem poparcia w kolejnych wyborach. Natomiast ewentualne wsparcie dla uśmiercania niewinnych dzieci będzie dla nich końcem kariery politycznej.

Działaj z nami!

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do dołączenia do nas ─ organizujemy kursy dla obrońców życia: www.zycierodzina.pl/kursy. Nawet najmniejszy gest pomocy dla sprawy ochrony życia dzieci i na rzecz zniesienia haniebnej aborcji jest ważny! Suma tych dobrych gestów i całego zaangażowania w działania prolife przeważy i doprowadzi do przełomu cywilizacyjnego: do normalnego stanu, w którym aborcja będzie czymś nie do pomyślenia.

Tekst: Marcin Tomasz Nowak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.