Skazać aborterkę! Pikieta pod sądem w Warszawie

11 stycznia 2023 r. w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga odbyła się kolejna rozprawa w procesie aborcjonistki Justyny W. Fundacja Życie i Rodzina była na miejscu i modliła się pod sądem na różańcu za dzieci zagrożone aborcją.

To już czwarta rozprawa w procesie aktywistki Aborcyjnego Dream Teamu. W. jest oskarżona o pomocnictwo w aborcji i posiadanie w celu wprowadzenia do obrotu tabletek poronnych bez stosownego pozwolenia. Na sali rozpraw w końcu pojawił się świadek – ojciec dziecka, które zostało zabite tabletkami udostępnionymi przez Justynę W. To dzięki temu mężczyźnie cała sprawa wyszła na jaw i została przedstawiona Policji. Stawienie się kluczowego świadka jest znaczącym krokiem w sprawie, który przyspieszy ogłoszenie wyroku.

Naciski miedzynarodowego lobby aborcyjnego

Podczas trwania rozprawy pod sądem pojawili się zwolennicy zabijania nienarodzonych, w tym aktywiści z zagranicy. Ich obecność potwierdza, że ruch proaborcyjny nie jest oddolnym ruchem społecznym polskich kobiet, którym tej aborcji brakuje, tylko efektem zorganizowanych działań międzynarodowych organizacji aborcyjnych. Legalizacja aborcji w Polsce leży w interesie światowego lobby aborcyjnego, do którego należą działacze polskich grup proaborcyjnych tacy jak Justyna W. Aktywistki Aborcyjnego Dream Temu wcale tego nie ukrywają, wręcz przeciwnie – nawet przed kamerami wspominają o kontaktach z organizacjami z innych krajów. W aborcji nie chodzi o dobro kobiet, kobiety służą aborterom tylko do robienia pieniędzy. Aborcja, której ofiarami jest ponad 73 miliony dzieci rocznie, to jeden z najbardziej dochodowych biznesów na świecie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.