Rzeszów przeciwko aborcyjnej patologii

W sobotę 16 stycznia o godz. 15.00 rzeszkowska komórka Fundacji Życie i Rodzina upominała się o los dzieci nienarodzonych.

Cały czas w Dzienniku Ustaw RP brak publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 r. Jest to orzeczenie znoszące aborcje eugeniczne w Polsce, zakazujące zabijania dzieci podejrzewanych o niepełnosprawność bądź wady.

Eugenika zabija dzieci!

Dzieci w Polsce nie są wystarczająco chronione przed patologią aborcyjną. Dlatego podejmujemy szeroką akcję informacyjną, że Premier RP Mateusz Morawiecki zwleka z opublikowaniem orzeczenia TK, które bierze w obronę dzieci nienarodzone. Tym samym Morawiecki przyzwala na dalszą eksterminację najmniejszych, zupełnie bezbronnych osób niepełnosprawnych.

Trybunał Konstytucyjny dogłębnie zbadał Konstytucję i orzekł, że aborcje eugeniczne są sprzeczne z jej zapisami. Tym samym potwierdził, że selekcja na podstawie stanu zdrowia oraz mordowanie wytypowanych dzieci są działaniami, które zgodnie z literą prawa muszą zostać w Polsce zatrzymane.

Ponad 11 tysięcy ofiar!

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego potwierdziło, że od 1997 roku, tj. od momentu przyjęcia obecnej Konstytucji RP, mieliśmy do czynienia z bezprawiem. Przez 23 lata w Polsce zginęło ponad 11 tysięcy osób zakwalifikowanych do uśmiercenia ze względu na stan zdrowia.

Zabijanie dzieci na podstawie eugenicznej selekcji jest niedopuszczalnym anachronizmem, pozostałością po dwudziestowiecznych systemach totalitarnych. I nie ma tu znaczenia wiek dziecka, bo człowiekiem jest się od pierwszych chwil istnienia, czyli od poczęcia.

Haniebny proceder trwa

Zdumiewa i napawa grozą fakt, że Premier i jego otoczenie poprzez swoją bierność godzą się na kontynuację haniebnego procederu. Nadal zabijane są dzieci uznane za słabsze, te z wadami lub z niepełnosprawnością. Nie da się wytłumaczyć tego, że Morawiecki – chcący przedstawiać się jako ojciec narodu i dobroczyńca Polaków, swoimi decyzjami powoduje, że w szpitalach leje się krew niewinnych. To premier odpowiada w tej chwili za każde zabite dziecko, a trzy morderstwa dziennie – to właśnie jego wina.

 Nie wiemy, czy premier zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa. Ale niezależnie od tego, naszym obowiązkiem jest docierać do opinii publicznej i informować, że swoim zachowanie przyzwala na mordowanie niewinnych Polaków. 

Tekst: Konrad Strąg


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WSPIERAM_3.png

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.