Różne emocje, jedna prawda

„Ludzie nie mają pojęcia czym jest aborcja, jak ona wygląda”. Te słowa można często usłyszeć na deptaku przed Katowicką Galerią, gdzie przechodzą setki ludzi. „Dziecko na plakacie to nie dziecko” – nieliczni przemówią, aby zaprzeczyć temu argumentowi.

Hipotezy, jakie stawiają przechodzące osoby, są oparte tylko na wyobraźni i domysłach. Gdy informujemy, że nauka jednoznacznie mówi od kiedy powstaje życie, to kontrargumentem często są słowa: „A ja sądzę”, „a ja mam inne zdanie”. Czy można zaprzeczać nauce? Można, ale prawda jest prawdą, nawet jeśli nikt jej nie uznaje.

Stojąc na ulicach miast stykamy się z różnymi, często skrajnymi emocjami ludzi, które utwierdzają nas w przekonaniu, że aktywne działanie jest bardzo potrzebne, nie tylko po to, aby uświadomić innych co do prawdy o aborcji, ale przede wszystkim po to, aby uratować poczęte dzieci.

A kolejne akcje już wkrótce! Będziemy o nich informować na bieżąco!

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.