Razem z niepełnosprawnymi dziećmi zaapeluj do polityków o zakaz aborcji!

830 000 Polaków podpisało się pod projektem ustawy #ZatrzymajAborcję. Projekt czeka obecnie na rozpatrzenie w Sejmie.

W tym czasie niepełnosprawne dzieci – dokładnie takie, jakie przed narodzinami zabija się w polskich szpitalach – narysowały laurki dla posłów. W ten sposób chcą przekonać ich do głosowania przeciw aborcji. Laurki umieszczone są na www.zatrzymajaborcje.pl, a prosta aplikacja umożliwia wysłanie ich do wybranych posłów drogą mailową.

Od chwili rozpoczęcia inicjatywy #ZatrzymajAborcję wiele razy rozmawialiśmy z niepełnosprawnymi dziećmi oraz ich rodzicami. Wielu z nich jest głęboko poruszonych rzeczywistością, w której osoby takie jak ich synów i córki można bezkarnie zabijać. Także same dzieci często doskonale rozumieją, że są ludzie, którzy uważają je za gorsze od ich zdrowych rówieśników. Świadomość tę przeżywają bardzo boleśnie.

Razem z niepełnosprawnymi dziećmi zaapeluj do posłów o głosowanie za ustawą #ZatrzymajAborcję! Pomóż uchwalić projekt, który przywraca prawo do życia słabszym i młodszym!

Laurki można wybrać i wysłać ze strony www.zatrzymajaborcje.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.