Radni chcą finansować kliniki in vitro – ich wyborcy są przeciw

Sukces petycji „Stop in vitro” zorganizowanej przez Fundację Życie i Rodzina pokazał, że choć radni chcą finansować kliniki in vitro z budżetu publicznego, ich wyborcy są przeciw.

Lubelska „Gazeta Wyborcza” płacze, że nie ma w Lublinie miejskiego programu in vitro

Tak – nie ma i jest to ogromny sukces Fundacji Życie i Rodzina, że zahamowano niekorzystny trend legalizacji sztucznego rozrodu i dotowania klinik in vitro w miastach wojewódzkich.

Przypomnijmy fakty: pod petycją feministek za sztucznym rozrodem podpisało się 500 osób w ciągu pół roku, pod petycją środowisk konserwatywnych organizowaną przez Fundację Życie i Rodzina podpisało się 3,500 Lublinian w dwa miesiące (i to miesiące zimowe). Głos mieszkańców jest jednoznaczny: nie chcą żeby z ich pieniędzy były dotowane kliniki in vitro. Bo o to w tym chodzi, nie o żadną pomoc parom niepłodnym, bo skuteczność in vitro wynosi 10%, tylko o dotowanie klinik sztucznego rozrodu.

W trakcie kampanii podpisowej i głosowania petycji w Radzie Miasta pokazaliśmy, że in vitro wiąże się z aborcją. Wczesną na etapie selekcji zarodków i późną – eugeniczną, kiedy dziecko okazuje sie chore i nie spełnia standardów. A in vitro niestety niesie ryzyko większego obciążenia dziecka wadami i chorobami, wtedy często doradza się aborcję.

Lublin jest drugim najbardziej zadłużonym miastem w Polsce, pomimo tego prezydent miasta dostał ostatnio sutą podwyżkę. Czy w okresie zbliżających się wyborów samorządowych, przy lokalnych biznesach padających na skutek pandemii radni zdecydują się na kolejne marnotrawstwo pieniędzy? My będziemy obecni w kampanii samorządowej i pokażemy radnych, którzy doprowadzą do refundacji in vitro i którzy marnotrawią pieniądze mieszkańców Lublina.

Stop in vitro również na Warmii i Mazurach

16 listopada 2021 do władz województwa Warmińsko-Mazurskiego trafiły podpisy zebrane pod petycją „STOP IN VITRO na Warmii i Mazurach”. Pod petycją o wstrzymanie finansowania klinik sztucznego rozrodu z pieniędzy podatników podpisało się 4000 mieszkańców województwa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Stop finansowaniu zabijania dzieci podczas procedury in vitro na Warmii i Mazurach! Petycja trafiła do władz województwa

tekst: Krzysztof Kasprzak


#kajagodek #krzysztofkasprzak #invitro #petycja #stopinvitro #lublin #warmiaimazury #gazetawyborcza #finansowanieinvitro

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.