Przyzwalanie to współdziałanie w zabijaniu – pokazujemy prawdę w Krakowie

Kraków, 5 września 2019, godzina 18:00, plac przy Galerii Krakowskiej. Znowu tu jesteśmy, znowu pokazujemy prawdę, niewygodną, ale jakże okrutną. Trzeba pokazać prawdę o tym, że codziennie w wyniku aborcji giną niewinne dzieci. Dotrzeć z informacjami do ludzi, którzy żyją w nieświadomości, albo są zmanipulowani.

Rozpoczynamy pikietę, a już podchodzą do nas dwie młode dziewczyny, popierają naszą akcję. Wkrótce potem podchodzi pewien pan i mówi wprost: „Lubię zabijać dzieci”. Potworne, co czyni z ludźmi propaganda aborcyjna.

Pojawiają się zarówno gesty poparcia, jak i dezaprobaty. Część ludzi jest oburzona, wyzywają nas, używają wulgaryzmów, podchodzą do policjantów. Inni okazują nam poparcie, kierują ku nam miłe słowa, podnoszą kciuki w górę, podają rękę, dziękują za to, co robimy.

Zaskakujące, że głosy dezaprobaty słyszymy głównie od mężczyzn, a głosy poparcia od przedstawicieli obu płci. Zapewne część z mężczyzn wolałaby uniknąć odpowiedzialności, jaką jest wychowywanie dziecka i dalej traktować kobiety jako obiekty do zaspokajania swoich potrzeb seksualnych.

Pod koniec naszej akcji podchodzi mężczyzna z Portugalii. Opowiada, jak to jest u niego w kraju. Kraju, w którym na życzenie można zabić bezbronnego człowieka.

Pikieta przebiegła niezwykle spokojnie. Niedługo znów tu będziemy, na kolejnej akcji. Znowu będziemy pokazywali prawdę. Prawdę o tym, że w majestacie prawa mordowani są w Polsce bezbronni ludzie. Pokazujemy prawdę o tym, że co roku giną ich tysiące, a to wszystko za przyzwoleniem morderców ustanawiających przepisy. Hitler przecież też nie zabijał Żydów, kazał to zrobić innym, pozwalał na to. Jak łatwo jest zabijać cudzymi rękoma…

I Ty możesz zwalczać nazistowskie prawo! Dołącz do naszej społeczności obrońców życia i stań po stronie bezbronnych! Wspólnie budźmy ludzkie sumienia!

Tekst: Konrad Strąg

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.