Przyszliśmy spotkać się z sejmową komisją i zapytać o zabijane dzieci

Po poniedziałkowym zaopiniowaniu ustawy #ZatrzymajAborcję przez Komisję Sprawiedliwości i Praw Człowieka nie było już żadnych przeszkód, aby Komisja Polityki Społecznej i Rodziny zajęła się tym projektem. Spotkanie miało odbyć się w 21-22 marca. Komisja jednak je odwołała. Czy posłowie zdają sobie sprawę, że kładzie to na nich odpowiedzialność za dziesiątki dzieci zabijanych przez aborterów? Mówiliśmy o tym na środowej pikiecie pod Sejmem.

 

                               

To nie pierwszy raz, gdy posłowie tej komisji odwlekają prace nad projektem ustawy #ZatrzymajAborcję. Pominięcie projektu w półrocznych obradach, lekceważenie wniosku o włączenie go w plan spotkań, powoływanie się na niewymagane opinie, czy odwoływanie obrad – to kosztuje życie kolejnych dzieci. Co jest ważniejsze dla członków komisji? Dlaczego nie dotrzymują swoich deklaracji?

Kolejne obrady są zapowiadane na 13-14 kwietnia. Cały czas każdy obywatel może upominać się o zajęcie się projektem #ZatrzymajAborcję w petycji skierowanej do wszystkich posłów Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

[masterslider id=”34″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.