Przypominamy nauczanie Jana Pawła II o aborcji na Marszu Papieskim

2 kwietnia ulicami Warszawy przeszedł Narodowy Marsz Papieski. Byliśmy tam, by przypomnieć, że uczczenie pamięci Jana Pawła II jest przede wszystkim słuchaniem tego, co głosił i o co prosił. Papież zawsze bronił życia i wzywał polityków do jednoznacznej ochrony dzieci nienarodzonych. „Wy mi nie klaszczcie, wy mnie słuchajcie” – z takim hasłem na bannerach maszerowaliśmy w 18. rocznicę śmierci papieża Polaka.

W encyklice „Evangelium Vitae” Jan Paweł II wskazał, że politycy muszą popierać prawo zwiększające ochronę dzieci poczętych. Tymczasem polscy politycy, również ci deklarujący się jako katolicy, konserwatyści i obrońcy dobrego imienia papieża, niedawno głosowali w Sejmie przeciw życiu i przeciw ustawie zwiększającej obronę dzieci przed zbrodnią aborcji. Jak widać, hipokryzja polityków nie zna granic.

Lista posłów, którzy głosowali za odrzuceniem obywatelskiej ustawy „Aborcja to zabójstwo” , znajduje się na stronie www.SejmBezAborterow.pl – warto pamiętać o tych nazwiskach, szczególnie przy urnach wyborczych. Fundacja Życie i Rodzina będzie te nazwiska przypominać. To do wyborców należy ostatnie słowo!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.