Profesorze Czajkowski, nie uciekaj przed proliferami! Pikiety pod Ministerstwem Zdrowia i Szpitalem na Karowej

Urzędnicy w Ministerstwie Zdrowia licytują pomiędzy obrońcami życia a aborcjonistami. Zespół ds. mordowania dzieci w Ministerstwie Zdrowia nie chce w swoim składzie obrońców życia, jednak członkowie zespołu znaleźli czas na konsultacje z parlamentarnym zespołem ds. praw reprodukcyjnych. Dlatego kontynuujemy akcje w ramach kampanii „Sejm bez aborterów” i organizujemy pikiety pod Ministerstwem Zdrowia oraz przed Szpitalem Klinicznym Karowa w Warszawie, gdzie pracuje Krajowy Konsultant w dziedzinie położnictwa i ginekologii prof. Krzysztof Czajkowski.

Prof. Czajkowski jako przewodniczący zespołu konsekwentnie odmawia informacji na temat tego, nad czym tak naprawdę pracuje zespół powołany przez Adama Niedzielskiego. Wytyczne mają być ustalane potajemnie. Krzysztof Czajkowski nie odważył się spojrzeć w twarz pro-liferom, którzy chcą ratować dzieci przed aborcją, nie dojechał na spotkanie, a posiedzenie swojego zespołu odwoływał w trybie natychmiastowym. Widać, że nikomu z zespołu nie zależy na dobru dzieci, ale są nastawieni na rozszerzenie dostępu do ich zabijania.

Nie poddamy się w walce o życie dzieci. Teraz jest decydujący moment walki o życie dzieci. Musimy działać! Proaborcyjna polityka w Ministerstwie Zdrowia musi się zakończyć! Stajemy z pikietami, by pokazywać twarze posłów, którzy wspierają bezkarność aborcjonistów i mordowanie nienarodzonych. Przychodzimy pod Szpital Karowa, by powiedzieć prof. Czajkowskiemu, że widzimy, że przed nami ucieka. Pytamy, co ukrywa????

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.