Prawda o LGBT nie pozostała bez echa – pikieta w Bielsku-Białej

Prawda o LGBT nie pozostała bez echa – pikieta w Bielsku-Białej

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina po raz kolejny zorganizowali pikietę #StopDewiacji w centrum Bielska-Białej. Akcja uświadamiała i informowała o zagrożeniach płynących z postulatów lobby LGBT, była także odpowiedzią na stworzenie w mieście tzw. tęczowego Podbeskidzia. Ruch ten chce szerzyć homopropagandę wśród lokalnej społeczności. Nie może być na to naszej zgody.

Akcja odbyła się 23 września 2019 w godzinach popołudniowych. Obrońcy normalności rozwinęli plakaty informujące o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem, ciężkich doświadczeniach Dawn Stefanowicz, brutalnie wykorzystywanej seksualnie przez gejów, którzy ją adoptowali. Informacje dotyczyły także dużego ryzyka zachorowań na AIDS i choroby weneryczne przez osoby uwikłane w homoseksualny tryb życia oraz większego odsetka przestępczości wśród takich osób. Przez megafon zaś dolatywały do uszu przechodniów prawda o LGBT i dewiacjach, które promuje.

Pikieta przebiegała bardzo spokojnie. Przechodzący przystawali chcąc zapoznać się z treściami widniejącymi na plakatach, niektórzy podchodzili do wolontariuszy, aby porozmawiać. Były to rozmowy wyrażające aprobatę dla takich działań. Naprzeciwko pikiety rozstawili się członkowie Lewicy, którzy rozdawali wyborcze ulotki. Na widok plakatów zrobili kilka zdjęć, mamy nadzieję, że treści uwiecznione na zdjęciach otworzą te osoby na prawdę.

Akcja nie pozostała wśród bielszczan bez echa. W jej trakcie pojawili się lokalni dziennikarze, którzy zrelacjonowali przekaz Fundacji. Jak się okazało, ruch tęczowego Podbeskidzia wydał po akcji #StopDewiacji oświadczenie, w którym piętnuje mówienie prawdy na temat lobby LGBT. Nic w tym dziwnego – w końcu jego członkowie chcą rozszerzać niebezpieczną indoktrynację spod znaku sześciu kolorów. Obrońcy normalności zapowiadają kolejne pikiety. Nie ugną się pod presją homoaktywistów, bo wiedzą, że prawda jest po ich stronie.

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.