Prawda o aborcji w Poznaniu

Poznań nie jest najłatwiejszym terenem do pikietowania. Środowiska proaborcyjne działają tutaj śmielej niż na wschodzie. Tym bardziej widzimy, że jest potrzeba, by pokazywać jak wielkim złem jest aborcja.
We wtorek 28 lipca 2020 zebraliśmy się w naszym stałym miejscu koło pomnika Starego Marycha na deptaku, miejscu bardzo licznie uczęszczanym przez poznaniaków. W ciągu godziny minęły nas setki osób. I tak jak na prawie każdej pikiecie słyszeliśmy słowa uznania i wykrzykiwane w biegu zarzuty – niektóre tak absurdalne, że aż trudno było się do nich odnieść.


Przechodnie mieli okazję zobaczyć to, co aborcjoniści skrzętnie ukrywają – prawdę o aborcji. Wizerunek dziewczynki zabitej w 24. tygodniu życia płodowego zestawiliśmy z hasłem „prawa kobiet”, by uwypuklić zakłamanie feministycznej retoryki. Aborcja jest łamaniem praw kobiet. Te prawa łamane są także w Polsce, gdzie w sejmowych komisjach leży projekt #ZatrzymajAborcję. Politycy zamiast ratować dzieci, pozwalają, aby co dzień zabijano troje z nich!

Tekst: Natalia Klamycka
***
Jeśli chcesz działać w obronie życia w Poznaniu (lub gdziekolwiek indziej) – zaangażuj się: https://www.zycierodzina.pl/kursy/

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WSPIERAM_4.png

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.