Powstrzymamy rzeź niewiniątek w szpitalu! – relacja z Torunia

Toruń nieprzerwanie walczy o zatrzymanie aborcji w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. S. Rydygiera na Bielanach, gdzie zabijanych jest kilkanaścioro dzieci rocznie. Pikietujemy w 1. i 3. niedzielę każdego miesiąca (godz. 13:00 -15:00).

W czerwcu na pikiety #ZatrzymajAborcję przychodziło ok. 25 osób. Wspaniałym świadectwem była młodzież prolife oraz rodzina z dziećmi w dniu, kiedy lewicowy aktywista próbował ośmieszyć nas nagrywając telefonem komórkowym. Nikt z uczestników akcji nie dał się sprowokować.

Wiele osób, widząc nas z banerami, otrzymuje odwagę do opowiadania się za życiem w swoim środowisku, odwodzenia rodziny lub znajomych od aborcji, a nawet zaniechania zaplanowanego wcześniej zabiegu! Informują o tym spowiednicy, co umacnia nas w walce, daje siłę i odwagę. Wierzymy, że nasze działanie, które już ogranicza rzeź niewiniątek w Toruniu, zatrzyma całkowicie ten haniebny proceder.

tekst relacji z Torunia: Agnieszka Szumilas

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.