PODPISZ PETYCJĘ do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny!

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny będzie obradować w Światowym Dniu Osób z Zespołem Downa. Podpisz petycję, aby zakazać ich zabijania!

W środę 21.03 odbędzie się kolejne już posiedzenie sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, w której ma być procedowany obywatelski projekt #ZatrzymajAborcję, poparty przez ponad 830 tysięcy Polaków. Data jest wymowna, ponieważ 21 marca to Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. To właśnie ta wada genetyczna jest przyczyną ponad jednej trzeciej wszystkich aborcji eugenicznych w Polsce. Niestety zwłoka w pracach komisji powoduje, że średnio co osiem godzin kolejne niewinne dziecko w okrutny sposób traci życie. Od złożenia projektu w Sejmie 30 listopada 2017 roku aborterzy zabili już ponad 300 bezbronnych maleństw. Odpowiedzialność za zabijane dzieci jest w rękach wszystkich członków komisji, którzy mają możliwość zgłoszenia i przegłosowania wniosku formalnego o dopisanie projektu #ZatrzymajAborcję do harmonogramu prac komisji.

Posłowie muszą wiedzieć, że ich wyborcy chcą dalszego procedowania ustawy #ZatrzymajAborcję. Pod linkiem http://www.twojepetycje.pl można podpisać petycję do członków Komisji Polityki Społecznej i Rodziny o niezwłoczne podjęcie prac nad ustawą ratującą dzieci niepełnosprawne przed śmiercią z rąk aborterów.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.