Podpisy u stóp Matki Bożej Częstochowskiej

Nasi wolontariusze mogli w ostatni piątek usłyszeć niesamowicie wiele świadectw, bo walczyli nie byle gdzie – w duchowej stolicy Polski. To właśnie tam zbieraliśmy podpisy pod projektem #ZatrzymajAborcje.

To już nie pierwszy raz, kiedy pielgrzymi z całego kraju mogli złożyć w Częstochowie podpis pod projektem ustawy ratującej życie. Niejednokrotnie ci, którzy się podpisali, chcieli jeszcze bardziej włączyć się w zbiórkę i zapewniali, że będą zbierać podpisy wśród rodziny, sąsiadów i znajomych. Ochoczo wpisywały się całe rodziny, od seniorów rodu przez rodziców i pełnoletnie dzieci. Najmłodsi też chętnie chcieli się podpisywać, nawet łapali za długopisy. Miejmy nadzieję, że kiedy te maluchy już będą dorosłe, nie będzie potrzeby organizowania zbiórek podpisów pod zakazem aborcji, bo życie wszystkich dzieci nienarodzonych będzie chronione prawem. Tego dnia zebraliśmy ponad tysiąc podpisów.

Jeśli wybieracie się na Jasną Górę w ciągu najbliższych tygodni szukajcie naszych wolontariuszy w okolicach wałów. Zachęcamy także do zgłoszenia się do zbiórki poprzez formularz #ZatrzymajAborcje.

Anna Rucińska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.