PiS: aborcję zostawimy dla Koalicji Obywatelskiej

pikieta prolife

Kolejny raz odwołano posiedzenie ministerialnego zespołu, który opracowuje nowe wytyczne ws. aborcji. Wiele wskazuje na to, że PiS próbuje umyć ręce i sprawa ta przypadnie nowej ekipie rządzącej. Cały czas zespół ds. mordowania dzieci nie chce podejmować rozmów ze stroną pro-life i unika spotkania, bo (co się nieoficjalnie mówi) mają w papierach przesłankę psychiatryczną, która spowoduje wielką rzeź w polskich szpitalach.

Fundacja Życie i Rodzina organizuje pikiety pod pod Ministerstwem Zdrowia i szpitalem na Karowej w Warszawie, gdzie urzęduje szef zespołu prof. Czajkowski. Najwyraźniej zespołowi ds. aborcji nie jest na rękę, że przychodzimy na ulicę, ale mimo to nie zamierzają chronić życia, tylko jakoś może przeczekać. Albo zrzucić decyzje na nowy rząd, by dokończył to, co poprzedni przygotował i zostawił.

Wygląda na to, że PiS grał kwestią aborcji dla zebrania liberalnego elektoratu na czas wyborów. Wyniki pokazały jednak, że zdrada własnych wyborców kosztowała ich wiele głosów rozczarowanych konserwatystów i taka taktyka się nie opłaca. I tak nie stworzą rządu.

Państwo Członkowie niesławnego zespołu! Nie zrobicie kariery przykładając rękę do mordowania niewinnych! Nie polepszycie sytuacji kobiet wpisując przesłankę psychiatryczną do aborcji. Kartka od psychiatry to nie powód, żeby mordować bezbronne dzieci! Nie odpuścimy! Żądamy wpuszczenia na obrady zespołu i pokazania publicznie wszystkich jego dokumentów roboczych! Będziemy dalej pikietować pod gmachem Ministerstwa Zdrowia.

Tekst: Kaja Godek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.