Pikieta pod Sejmem. #ZatrzymajAborcję i sprzeciw wobec kłamstw feministek

W piątek (23.03) Fundacja Życie i Rodzina organizuje w Warszawie demonstrację w obronie prawa do życia dzieci podejrzewanych o chorobę lub niepełnosprawność. Będziemy przede wszystkim domagać się szybkiego uchwalenia przez Sejm RP ustawy #ZatrzymajAborcję, która kończy z tą haniebną dyskryminacją.

Do udziału w zgromadzeniu zapraszamy wszystkich warszawiaków, którzy nie godzą się z obecnym prawem skazującym na śmierć dzieci niepełnosprawne i chcą wyrazić swój przeciw wobec oburzających postulatów środowisk feministycznych.

Akcja rozpocznie się o godz. 15.00 w pobliży Pomnika AK i Polskiego Państwa Podziemnego na ul. Wiejskiej.

Wszystkie informacje będą także publikowane na bieżąco na stronie: www.facebook.com/FundacjaZycieiRodzina.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.