Pierwsza pikieta w Katowicach

katowice20082016

Pierwsza pikieta Fundacji Życie i Rodzina odbyła się w Katowicach w sobotę, 20 sierpnia. Przebiegła stosunkowo spokojnie, chociaż baner, który mieli ze sobą wolontariusze, wzbudzał sporo emocji u niektórych przechodniów.

Najczęściej zarzucali oni wolontariuszom, że ci „nie mają wstydu, pokazując takie okropieństwa” oraz że „powinni wziąć pod uwagę, że ulicą chodzą także dzieci”. Jednak ani jedna z osób rzucających tego typu zdania nie chciała na ten temat rozmawiać, wykrzykiwali je tylko i czym prędzej odchodzili, pokazując, że brakuje im rzeczowych argumentów.

Często można było też usłyszeć szepty przechodzących blisko baneru, że powinno się ich za to zamknąć. Mamy nadzieję, że ludzie ci mieli na myśli aborterów. Przechodnie robili także zdjęcia naszemu banerowi.

Motywująco podziałał na nas fakt, że do wolontariuszy zupełnie niezależnie od siebie podeszło dwóch mężczyzn, którzy zaczęli chwalić ich za to, co robią i wyraźnie mówić, że aborcja jest zbrodnią, z którą należy walczyć. Życzyli oni także naszym wolontariuszom sił, powodzenia i bezkompromisowego zwycięstwa. Dziękujemy!

Sandra Malczok
komórka Katowice

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.