PETYCJA: Prezydencie, zawetuj in vitro!

zawetuj in vitro

Ustawa o finansowaniu sztucznego rozrodu (in vitro) z pieniędzy podatników została przyjęta przez Sejm. Lobby in vitro dopięło swego. Już niedługo wyciąganie ogromnych pieniędzy z kieszeni obywateli na dotowanie prywatnego biznesu in vitro stanie się faktem, jeśli ustawa nie zostanie zawetowana przez Prezydenta RP.

Kłamliwa propaganda lobbystów in vitro przemilcza niewygodne fakty:

  • In vitro nie leczy niepłodności.
  • Jest to metoda mało skuteczna, dlatego wiele par wyjdzie z klinik bez dziecka, za to z ogromną frustracją.
  • Dzieci traktowane są przez kliniki in vitro przedmiotowo – ma miejsce handel zarodkami, mrożenie nadmiarowo poczętych dzieci na lata i zabijanie tych niechcianych.
  • In vitro nierozerwalnie łączy się z aborcją na różnych etapach procedury.
  • Niesie za sobą szereg negatywnych konsekwencji dla zdrowia zarówno matki, jak i dzieci poczętych w ten sposób (hiperstymulacja jajników, przedwczesna menopauza, nowotwory, wzrost ryzyka występowania łożyska przodującego i ciąży pozamacicznej, zaburzenia genetyczne i wady rozwojowe u dzieci).
  • In vitro otwiera furtkę do produkcji dzieci dla związków homoseksualnych. Procedura sztucznego rozrodu jest szeroko promowana i wykorzystywana w środowisku LGBT. Dzieci te zostają pozbawione normalnych wzorców rodziny i są umieszczane w patologicznym środowisku.
  • Bez względu przekonania i druzgocące fakty na temat in vitro, każdy Polak będzie musiał wspierać finansowo tę haniebną procedurę.

Piszemy do prezydenta Andrzeja Dudy, by zablokował wprowadzenie ustawy w życie. Nie dla wspierania sztucznego rozrodu z publicznych pieniędzy!

Podpisz petycję „Prezydencie, zawetuj in vitro!”

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.