Parada kontra prawda. Bielsko-Biała zobaczyło prawdę o pedofilii wśród homoseksulistów

19 września w dniu parady LGBT w Bielsku-Białej pokazywaliśmy niewygodną prawdę o pedofilii wśród homoseksualistów.

Przy okazji odbywającej się w Bielsku-Białej parady LGBT, wolontariusze Fundacji byli tam, by pokazać jak geje wykorzystują seksualnie dzieci. Stanęli z bannerami, na których widnieją homoseksualiści skazani za straszne czyny m.in. wykorzystanie seksualne, pedofilię, znęcanie się, a nawet morderstwa.

Pikieta Fundacji Życie i Rodzina w Bielsku-Białej

Pedofilia w kręgach LGBT to temat tabu

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci przez gejów jest przemilczany zarówno przez media jak i samych homoseksualnych aktywistów. To coś co lobby LGBT chce ukryć przed społeczeństwem oraz młodzieżą, którą demoralizuje i werbuje w szeregi swojego ruchu. 

Homoaktywiści wyciągają ręce po dzieci

Geje nawiedzają publiczne biblioteki i przedszkola, by wtłaczać im swoje wypaczone spojrzenie na płciowość, seksualność i relacje międzyludzkie poprzez książki. Pisaliśmy o tym w artykule „Skandal! Drag Queens czytają dzieciom książkę „Jakiego koloru jest twoja bielizna” . Również w bajkach dla dzieci przemycana jest ideologia LGBT, o czym przeczytać można tu: Ideologia przemycana w bajkach dla dzieci.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina pokazują prawdę o wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez homoseksualistów

Projekt StopLGBT konieczny do zatrzymania homopropagandy

9 sierpnia złożyliśmy do Sejmu podpisy tysięcy Polaków, którzy poparli projekt ustawy Stop LGBT. Już niedługo odbędzie się jego czytanie w Sejmie. Dlatego ważne jest by jak najszybciej skontaktować się z posłami i mówić im, by głosowali za Stop LGBT. W tym celu uruchomiliśmy stronę Zadzwoń do posła, na której znajdują się kontakty i adresy do posłów. Zachęcamy do podjęcia wysiłku i wykonania telefonów do posłów w tej sprawie. 

Ustawa Stop LGBT jest konieczna do zatrzymania homopropagandy w przestrzeni publicznej. Widzimy co dzieje się na ulicach polskich miast: zalew parad środowisk spod znaku 6-kolorowej flagi, agresja, profanacje symboli narodowych i katolickich, demoralizacja, żądania prawnego uznania homo związków jako małżeństw, adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, dostępu do tzw. operacji zmiany płci oraz legalizacji aborcji. To szaleństwo trzeba powstrzymać! W tych miejscach na świecie, gdzie takie regulacje weszły już w życie, okazuje się, że niektóre dzieci bywają adoptowane wyłącznie po to, aby być obiektem zaspokojenia seksualnego dla homoseksualistów. Lobby LGBT bywa powiązane wprost z lobby pedofilskim. Jednocześnie dochodzi do sytuacji, w których otoczenie nie reaguje na krzywdę dzieci, by nie być posądzone o tzw. „homofobię”.

Tekst: Faustyna Rewucka

Pokazujemy prawdę o pedofilii wśród homoseksualistów w Bielsku-Białej.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.