Otwieramy drzwi do polityki, by zatrzymać aborcję – Wybory Europejskie 2019

Fundacja Życie i Rodzina pojawiła się na listach KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy! Oto sześć nazwisk, na które warto oddać głos w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach do Parlamentu Europejskiego:

Kaja Godek – Mazowsze – miejsce nr 1
Katarzyna Gielert – Dolny Śląsk – miejsce nr 6
Monika Zając – Podkarpacie – miejsce nr 6
Agnieszka Jarczyk – Śląsk – miejsce nr 6
Alicja Heinzel – Łódzkie – miejsce nr 8
Krzysztof Kasprzak – Lubelskie – miejsce nr 10

Co robimy i dlaczego wchodzimy do polityki?

Na ulicach polskich miast pokazujemy okrucieństwo aborcji poprzez pikiety i wystawy, uczestniczyliśmy w zbiórkach podpisów pod inicjatywami obywatelskimi zmierzających do ratowania nienarodzonych dzieci przed aborcyjną zbrodnią, a ostatnia zorganizowana przez naszą Fundację zebrała rekordowe poparcie – prawie milion obywateli Polski swoim podpisem jednoznacznie opowiedziało się po stronie życia tych dzieci, które dziś są skazane na śmierć z powodu choroby czy niepełnosprawności. Są skazane, ponieważ żadna obecna partia w Sejmie nie zamierza zająć się projektem „Zatrzymaj Aborcję”.

Przypomnijmy, że PiS w poprzedniej kampanii wyborczej obiecywało chronić nienarodzone dzieci przed aborcją. Niestety, mijają 4 lata, a rząd Prawa i Sprawiedliwości nie zrobił w tej sprawie kompletnie nic. Swoją biernością stracił swoich wyborców – obrońców życia, którzy na niego głosowali i bardzo się zawiedli. Zawiedli się tym bardziej, że o ile inne partie nie miały tak otwarcie tego postulatu wpisanego do swojego programu wyborczego, o tyle partia Jarosława Kaczyńskiego kupiła głosy proliferów poprzez złożenie, jak się okazuje, gołosłownej obietnicy. Prośby, zapytania, petycje, projekty – to okazuje się niczym dla rządu.

Głos obywateli Polski w kwestii ochrony życia jest spychany na margines, ignorowany, pomijany w przestrzeni życia politycznego. Jakby tego było mało, sparaliżowany został także Trybunał Konstytucyjny mający stwierdzić niezgodność z Konstytucją RP tzw. przesłanki eugenicznej, z której dokonywanych jest obecnie najwięcej aborcji. W roku 2015 na 1040 zabitych dzieci w wyniku aborcji 996 odebrano życie z powodu samego podejrzenia o chorobę lub niepełnosprawność. W roku 2016 na 1098 uśmierconych dzieci z przesłanki eugenicznej zabito 1042, zaś w 2017 roku – na 1057 skazanych na okrutną śmierć 1035 dzieci zabito, bo mogły być chore. Popieranie takie stanu rzeczy jest hańbiące dla przyszłości Polski i oznaczające de facto powrót do czasów wojny, kiedy to niemieccy okupanci fizycznie eliminowali ludzi niespełniających norm idealnej rasy panów, czyli m.in. ludzi schorowanych, niepełnosprawnych, z różnymi wadami genetycznymi. Trzeba to jasno powiedzieć – aborcja to okrutna selekcja ludzi wzięta wprost z czasów niemieckiej okupacji.

Co z tego, że rząd wprowadził programy społeczne takie jak 500+ czy „Za życiem”, notabene na które składają się wszyscy obywatele w wysokich podatkach, skoro liczba zabijanych dzieci wcale nie maleje – biznes aborcyjny dalej ma się dobrze. W świetle „prawa”. Przy bierności polskich polityków. Przy sprytnym wciąganiu na listy PiS ludzi chcących wprowadzenia prawnej ochrony życia tylko po to, aby uwiarygodnić się w oczach wyborców i później zakazać działania tymże politycznym obrońcom życia.

Idziemy zatrzymać aborcję!

Pora skończyć z tą obłudą, przemilczaniem, terroryzowaniem tych polityków, dla których prawo do życia jest bardzo ważne – my jako grupa reprezentująca Fundację Życie i Rodzina, a przede wszystkim tych obywateli, którzy poparli projekt „Zatrzymaj Aborcję”, chcemy z Państwa pomocą wejść w przestrzeń polityczną: najpierw do Parlamentu Europejskiego, aby osadzone tam lobby aborcyjne przestało dyktować nam, jakie prawo mamy wprowadzać w naszym państwie, chcemy stworzyć tam silną grupę obrońców życia, której głos będzie słyszany i respektowany w całej Europie, a później do parlamentu polskiego, aby zagwarantować prawną ochronę życia poprzez uchwalenie póki co zamrożonego projektu oraz wykreślenie pozostałych przesłanek pozwalających zabić bezbronnych ludzi. Idziemy zatrzymać aborcję.

https://www.facebook.com/kajagodek/videos/248945852636281/

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.