Oskarżona Justyna W. dalej odbiera telefony i doradza jak zabić dzieci

Kilka dni temu na ławie oskarżonych zasiadła Justyna W., aborcjonistka z Aborcyjnego Dream Teamu. Ze łzami w oczach zeznawała przed sądem tłumacząc się ze zorganizowania aborcji. Ale już tego samego dnia znów odbierała telefony i doradzała kobietom, jak mogą zabić swoje poczęte dzieci.

Zabijają bez żalu

Justyna W. nie żałuje tego, co zrobiła, nie żałuje, że w wyniku jej działalności zabijane są bezbronne dzieci. Co więcej, aborcjoniści tacy, jak Justyna W. nie uznają tych dzieci za ludzi, gardzą nimi i odczłowieczają. Na piedestale stawiają wybór kobiety, nawet jeśli oznacza on bestialskie zamordowanie małego człowieka. Dla nich najważniejsze jest, by za wszelką cenę pozbyć się problemu i… by biznes się kręcił. 

Justyna W
Szczątki dziecka po aborcji

Wokół sprawy, która się toczy, robią duży hałas i ze wszystkich sił próbują przekonać, że aborcja jest OK. Jak sami przyznają, wiedzą jak obchodzić polskie prawo i póki co mogą prowadzić swoją morderczą działalność bez większych przeszkód. 

Oskarżona Justyna W. dalej odbiera telefony

Grupy aborcyjne śmiało działają w Polsce

Grupy aborcyjne działają w Polsce od wielu lat. Z roku na rok coraz śmielej zaznaczają swoją obecność w mediach i promują usługi aborcyjne. Każdy powód do zrobienia aborcji jest dla nich wystarczający, by ją zrobić. Nie ma mowy o wyrzutach sumienia, czy o myśleniu o dobru dziecka. Mimo że aborcja w Polsce jest oficjalnie zakazana, system jej organizowania innymi kanałami działa sprawnie. Po pierwszej rozprawie Justyny W. aborcjonistki otwarcie powiedziały dziennikarzom, że to właśnie grupy aborcyjne w całości przejęły na siebie dostarczanie aborcji kobietom w Polsce. Sytuacja ta potwierdza, że pilnie potrzeba przepisów, które uszczelnią prawo chroniące życie i zablokują możliwość swobodnego działania takich grup. Odpowiedzą na to jest nowa obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Aborcja to zabójstwo”.

Tekst: Faustyna Rewucka

aborcja to zabójstwo

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.