Oficjalny fanpage Kai Godek na Facebooku usunięty – cenzura niewygodnej prawdy trwa

Wczoraj doświadczyliśmy po raz kolejny cenzury wobec prawdy. Tym razem oficjalny fanpage Kai Godek został usunięty przez Facebooka, za rzekome naruszenia regulaminu. Zwolennicy aborcji nie mogą znieść, gdy ktoś staje zdecydowanie w obronie mordowanych przez nich dzieci, dlatego kneblują usta – zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i publicznej. To czysty totalitaryzm!

Fanpage Kai Godek oraz Fundacji Życie i Rodzina już od dawna były na cenzurowanym w mediach społecznościowych (m.in. usunięto konta FB Fundacji, i konto Kai Godek na Twitterze itd.). Mimo tego, że Facebook ograniczał nam zasięgi i blokował różne funkcje, udawało nam się docierać z prawdą o aborcji i LGBT do wielu osób. Nie poddajemy się, działamy dalej! A nawet działamy lepiej! Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami z pola walki z aborcją oraz ideologią LGBT, koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

Polecamy też subskrybowanie naszego oficjalnego (bez cenzury) kanału na platformie BanBye – tam też zamieściliśmy nagranie, które spowodowało usunięcie strony Kai Godek z Facebooka:

„Ten film był jako rolka na Facebooku zaledwie 17 godzin. Został usunięty ze względu na podejrzenie zachęcania do „injury” i „suicide”. W pełni się zgadzamy. Aborcja to zdecydowanie injury i choć nie „suicide”, to zdecydowanie „murder”. Jak widać, aborterzy zrozumieli, czym jest aborcja w chwili, gdy zaczęło chodzić o nich samych. Innych chcą zabijać, ale jeśli sugeruje im się, że najpierw powinni sami sobie zrobić, to, co chcą zrobić innym – oburzają się! Hipokryci!”

LINK: https://banbye.com/watch/v_ORgzE6p4qEqb

czywiście będziemy wracać na facebooka, bo chcemy aby prawda o aborcji i LGBT docierała do wszystkich. Powstał już nowy oficjalny profil Kai Godek – zachęcamy do obserwowania: https://www.facebook.com/godekkaja

Zapraszamy też do śledzenia kanałów Fundacji Życie i Rodzina:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Głos armii PRO-LIFE jest słyszalny. Posłuchaj tych, którzy stają w obronie nienarodzonych!

28 maja, 2024

Wiele abortowanych dzieci przeżywa własną aborcję. Co jednak dzieje się z nimi później? Szpitale mają

27 maja, 2024

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.