Obrońcy życia w Białej Podlaskiej

We wtorkowe południe 29 listopada w Białej Podlaskiej rozpoczęła się trwająca półtorej godziny pikieta, mająca na celu uświadomienie mieszkańcom miasta jak naprawdę wygląda i czym jest aborcja.

dsc00036

Tuż po godzinie 12.00 rozłożyliśmy nasz transparent przy jednej z najczęściej odwiedzanych przez przechodniów ulic w centrum miasta – ulicy Brzeskiej. Mimo mroźnej pogody, jak co dzień kręciło się tam sporo ludzi w różnym wieku: od uczniów pobliskich liceów i matek z dziećmi, po starsze małżeństwa. Nasza obecność wzbudzała duże zainteresowanie. Wielu przechodniów, mijając nas, przystawało na chwilę, by móc dokładniej przyjrzeć się obrazom umieszczonym na banerze i przeczytać zawarty na nich tekst. Inni zagadywali nas pytając, czemu tu jesteśmy i co robimy. Kolejni gratulowali odwagi, życząc pomyślności w dalszej pracy.

Jedno jest pewne – nikt nie przeszedł obok nas zupełnie obojętnie, nie zawieszając choćby na chwilę wzroku na ciałku zamordowanego dziecka przedstawionego na naszym banerze.

Już niebawem kolejne akcje informacyjne. Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku: Fundacja Życie i Rodzina : Biała Podlaska.

Ewa Żuk

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.