Nowa Prokuratura już ściga za obronę życia

Prokuratura już ściga

Na pięć dni przed Bożym Narodzeniem otrzymałam szokującą korespondencję. Policja wezwała mnie na przesłuchanie jako podejrzaną o przestępstwo z art. 193 &1 Kodeksu karnego: Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Chodzi o interwencję w Ministerstwie Zdrowia 29 sierpnia br. Ktoś z urzędników zażądał od Policji ścigania mnie za wejście do budynku, by spotkać się z zespołem prof. Krzysztofa Czajkowskiego. Tamtego dnia zespół miał zebrać się po raz ostatni, by wydać wytyczne do aborcji. Jedną z wytycznych miał być zły stan psychiczny ciężarnej matki. Dzięki tamtej interwencji do wydania morderczego dokumentu nie doszło.

Na komendzie dowiedziałam się, że prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście postawił mi już zarzut. Zrobił to kilka dni temu. Policjantka zasugerowała, że nie będę ostatnią osobą ściganą w sprawie.

Nowa władza przystępuje do rozprawy z ludźmi, którzy bronią życia dzieci. Aborcja to oczko w głowie nowego rządu!

Tekst: Kaja Godek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.