PILNE! NIE BĘDZIEMY PROMOWAĆ ABORCJI – podpisz petycję

W związku z ostatnimi naciskami ministerialnymi na Fundację Życie i Rodzina, aby promowała aborcję wśród Ukrainek, chcemy stanowczo zaprotestować wobec działań urzędników. Czy polski rząd chce stanąć w jednym szeregu z proaborcyjnymi organizacjami i pomagać w zabijaniu niewinnych dzieci? Sprawa jest pilna – piszemy do Ministra Zdrowia i Minister Rodziny.

Ponieważ na wschodzie Ukrainy trwa inwazja wojsk rosyjskich, obywatelki Ukrainy masowo przekraczają polską granicę. Wiele z nich ucieka z miejsc, gdzie zabija się dzieci w wyniku działań wojennych. Czy mamy potem zabijać dzieci – choć nieco młodsze – na terenie naszego kraju? Przecież aborcje ukraińskich dzieci będą takim samym ludobójstwem jak zbrodnie wojenne. Zgodnie z polskim prawem każde dziecko, niezależnie od narodowości, powinno w naszym kraju być chronione.

Sprawa jest pilna! Dlatego napisz już dzisiaj do Ministrów Zdrowia oraz Rodziny i Polityki Społecznej stając w obronie nienarodzonych dzieci! Podpisz petycję “NIE BĘDZIEMY PROMOWAĆ ABORCJI!”

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.