Mokra żaba!

Pochmurno, szaro, zimno i jeszcze oni z tym plakatem.

Po raz kolejny na ulicy Stawowej przy fontannie z żabą w centrum Katowicach Fundacja Życie i Rodzina ukazywała skutki aborcji. Ludzie, którzy przez lata byli i nadal są poddawani manipulacji przez środowiska, które czerpią zyski z procederu zabijania dzieci, często kierują życzenia pełne nienawiści i pogardy w stronę wolontariuszy. Na szczęście są chwile, które zamazują cały ten jad, złość i wrogość.

W tłumie przed katowicką galerią, patrząc na obojętne twarze, można dostrzec wielu serdecznych ludzi. Tak też było tego dnia. Młoda kobieta, która zakrywała swoją twarz przed porywistym wiatrem w pewnym momencie odsłoniła szalik i z uśmiechem wyszeptała słowo “Dziękuję”. Te niedostrzegalne dla wielu ludzi gesty trafiają do wolontariuszy, którzy dostrzegają życzliwość przechodniów. Uśmiechy,  miłe słowa, dodawanie otuchy są niczym słońca blask w te zachmurzone dni.

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.