Los dzieci nienarodzonych w rękach polityków

To jest teraz decyzja, która stoi przed polskimi parlamentarzystami i polskim społeczeństwem: czy zabezpieczymy dzieci nienarodzone, czy jednak zostawimy możliwość działania organizacji, które domagają się ich zabijania – wskazuje Krzysztof Kasprzak, pełnomocnik inicjatywy „Aborcja to zabójstwo”.

Projekt ustawy „Aborcja to zabójstwo” zmienia tzw. ustawę aborcyjną z 1993 roku oraz wprowadza zmiany w kodeksie karnym przez dodanie konkretnych zapisów, które będą zakazywały propagowania, nakłaniania, organizowania aborcji. W tym momencie mamy taką sytuację, że aborcja jest zakazana w poszczególnych przypadkach, ale jest luka prawna i nie ma przeciwskazań ku temu, by aborcję promować, organizować i do niej zachęcać. To trochę tak, jakbyśmy zostawili zakaz zabójstwa, ale wycięli przepisy o podżeganiu do niego. A przecież mamy w kodeksie karnym zakaz zabijania, podżegania czy organizowania morderstwa. Natomiast w kwestii przepisów aborcyjnych jest daleko idąca niespójność – pomimo, że jest zakaz aborcji eugenicznej i aborcji na życzenie – to środowiska feministyczne, proaborcyjne od lat parają się procederem organizacji nielegalnej aborcji. Celem inicjatywy „Aborcja to zabójstwo” jest zapewnienie pełniejszej ochrony życia tak, by te środowiska nie mogły zabijać dzieci.

Obejrzyj video: Prześladowania obrońców życia

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.