Kolejny raz pokazaliśmy prawdę o LGBT w Lublinie

Lubelska komórka Fundacji Życie i Rodzina regularnie pikietuje przed ratuszem w Lublinie. Stajemy z banerami, żeby mówić prawdę o LGBT i aborcji oraz rozmawiać o nich. Ostatnia odbyła się w poniedziałek, 29 marca 2021 roku.

Niektórzy przechodnie korzystają z tej okazji i podejmują merytoryczną dyskusję lub wyrażają poparcie, ciesząc się, że ktoś wychodzi naprzeciw powszechnie rozpuszczanym kłamstwom i walczy z nimi.

Niestety niektórzy zwolennicy aborcji oraz ideologii LGBT nie potrafią rozmawiać w sposób cywilizowany – przykład tego mieliśmy na wczorajszej pikiecie, gdy kilka osób zaczęło na nas krzyczeć.

Ale jest to na szczęście odosobniony przypadek. Na pikietach jest też szansa na podpisywanie się pod inicjatywą Pilnuj Budżetu, która ma na celu weryfikację pieniędzy mieszkańców Lublina, którą władze wydają na organizacje jawnie wspierające homoideologię, gender i LGBT oraz aborcję.

Tekst: Laura Lipińska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.