Katarzyna Sójka i Marlena Maląg wspierają bezkarność aborcjonistów

Sójka

Minister Zdrowia Katarzyna Sójka ma na swoim koncie wiele proaborcyjnych działań: propagowała przymus szczepień Polaków preparatami przeciw Covid-19 wyprodukowanymi na bazie linii płodowych z aborcji; wstrzymała się od głosu podczas debaty nad obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”; 7 marca 2023 r. zagłosowała przeciw ustawie antyaborcyjnej „Aborcja to zabójstwo”; a teraz jest protektorem zespołu ds. mordowania dzieci, który działa w Ministerstwie Zdrowia. Ponadto Sójka działa na szkodę dzieci nienarodzonych, a pojechała na beatyfikację rodziny Ulmów, w tym dziecka nienarodzonego, żeby udawać proliferkę.

Każdy głos przeciw ustawom zwiększającym ochronę życia jest głosem wspierającym bezkarność aborcjonistów i daje przyzwolenie na mordowanie bezbronnych dzieci. Puste deklaracje wyborcze rozbijają się o rzeczywistość, kiedy przychodzi czas na głosowanie nad konkretnym projektem ustawy. Posłanki Prawa i Sprawiedliwości Marlena Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej i obecna Minister Zdrowia Katarzyna Sójka zamiast stać na straży życia, przyczyniają się swoim działaniem do tego, że dalej morduje się dzieci w Polsce. Pokazywaliśmy to podczas pikiety kampanii „Sejm bez aborterów” w Ostrowie Wielkopolskim.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.