Kampania „Sejm bez aborterów”

sejm aborcja

7 marca 2023 to ważny dzień, w którym Sejm będzie miał szansę zadecydować o dalszych losach w kraju w kwestii przepisów dotyczących aborcji. Posłowie będą bowiem głosować nad obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Pojawiają się deklaracje, że odrzucą ustawę chroniącą życie i wspierającą prawa nienarodzonych dzieci. Jak będzie faktycznie, przekonamy się już wkrótce.

Sejm – Aborcja to zabójstwo

Aborcja to zabójstwo” jest inicjatywą ustawodawczą Fundacji Życie i Rodzina, czyli organizacji pro-life, która nieustannie walczy o obronę życia wszystkich poczętych dzieci. Projekt, nad którym Sejm już niedługo będzie głosował, ma na celu wymierzenie sprawiedliwości nie tylko wobec tych, którzy dokonują aborcji, ale także wobec wszystkich osób wspierających i promujących te bezduszne morderstwa. Aborcjoniści nieustannie obchodzą prawo i robią to w sposób bezkarny. Namawianie do aborcji to zło porównywalne do jej wykonania, dlatego 7 marca Sejm będzie miał okazję zmienić prawo na lepsze. Nie można pozostawać obojętnym wobec cierpienia. Wszystkie nienarodzone dzieci trzeba ratować i edukować społeczeństwo o tym, jak nieludzką praktyką jest zabijanie nienarodzonych.

Stop normalizowaniu morderstwa!

Gdy Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie zakazu aborcji eugenicznej, sytuacja poczętych dzieci znacznie się poprawiła. Wszyscy bardzo się cieszyliśmy. Niestety ta radość nie może wciąż trwać, ponieważ pozbawieni empatii aborcjoniści nieustannie chcą promować zabijanie nienarodzonych dzieci i wmówić ludziom, że jest to normalne. Projekt „Aborcja to zabójstwo” ma szansę to zmienić. Ostateczna decyzja odnośnie przepisów o aborcji leży po stronie Sejmu. Mamy nadzieje, że większa część posłów wykaże się ludzkim podejściem i zechce wesprzeć działania obywateli. Politycy muszą powiedzieć aborcji STOP!

Tymczasem już teraz uruchomiliśmy stronę www.SejmBezAborterow.pl, na której po głosowaniu w Sejmie znajdą się nazwiska wszystkich tych posłów, którzy zagłosują przeciwko ustawie zwalczającej z aborcją (a więc przeciwko życiu) – na nowej stronie znajdą się parlamentarzyści niezależnie od barw partyjnych. Data głosowania jest symboliczna. Dokładnie 80 lat wcześniej Adolf Hitler zalegalizował wolną aborcję dla Polek. Czy Sejm będzie chciał rzeczywiście powtórzyć działania Hitlera i zbagatelizować problem, jakim jest aborcja?

„Mamy okazję, by uczynić kolejny Sejm lepszym i bardziej przyjaznym życiu” – podkreśla Kaja Godek. Opublikowana lista pokaże, na kogo nie warto głosować w nadchodzących wyborach. Fundacja Życie i Rodzina będzie prowadzić akcję „Sejm bez aborterów” również w okręgach wyborczych.

Wsparcie dla kampanii Sejm bez aborterów

Prowadzenie kampanii „Sejm bez aborterów” kosztuje. Są to koszty stworzenia i utrzymania strony internetowej oraz akcji terenowej pod biurami posłów. Całkowity koszt to 70 tysięcy złotych. Pomóż nam działać. Wesprzyj już teraz! Wejdź na www.sejmbezaborterow.pl/wesprzyj i przyczyń się do walki z aborcją. Każda wpłacona kwota, pomaga nam przybliżyć się do zrealizowania projektu. Tylko wspólnymi siłami uda nam się powstrzymać morderstwa na bezbronnych dzieciach!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.