Kaja Godek: Ludzie pozytywnie reagują na pikiety „Sejm Bez Aborterów”, mają dość miałkości w polityce

Według relacji komórek Fundacji Życie i Rodzina pikiety kampanii „Sejm Bez Aborterów” spotykają się z pozytywnymi reakcjami ludzi. Ludzie mają dość miałkości w polityce, uśmiechania się do każdego możliwego elektoratu i działania na zasadzie: powiem wam to, co chcecie usłyszeć. A tak naprawdę nie wiadomo, jakich wartości ten polityk w swoich działaniach broni” – zauważa Kaja Godek.

To nie tylko medyk w szpitalu, który dokonuje aborcji, jest sprawcą tej sytuacji [zabijania nienarodzonych], nie tylko środowiska feministyczne, które sprowadzają i dystrybuują środki poronne, ale też politycy, którzy swoimi decyzjami, takimi właśnie jak głosowanie w Sejmie przeciw ustawie „Aborcja to zabójstwo”, umożliwiają działanie aborterom.

Nam proliferom próbuje się zamknąć usta mówiąc: „słuchajcie i tak za granicą będą robione aborcje, to, co wy zrobicie w Polsce, nie ma w ogóle znaczenia.” Myślę, że powinniśmy patrzeć od innej strony – podkreśla Kaja Godek – my zrobiliśmy coś w Polsce [w kwestii poprawienia ochrony życia] i możemy podzielić się tym doświadczeniem z proliferami niemieckimi, słowackimi, czeskimi, ukraińskimi itd. To jest pewna dobra rzecz, która się stała w Polsce i powinna ona emanować na resztę świata. Ja wiem, że lewica w krajach Zachodu boi się właśnie tego: (…) że z tego marazmu i przerażenia Polska może wyciągnąć kolejne kraje, kolejne środowiska pro-life.

„Zachęcam, żeby patrzeć na sytuację [ochrony życia w Polsce] nie w taki sposób, że nasze wysiłki okazały się bez znaczenia, tylko by patrzeć: tu jest jeszcze luka, tam jest jeszcze luka, że te luki wszystkie musimy zapełnić i podomykać furtki. Środowiska aborcyjne mówią o tym dosyć śmiało, oni się nie kryją i nie chowają, mówią jawnie [jak działają, jak obchodzą prawo, by robić aborcje w Polsce] i się z tym obnoszą, więc my naprawdę mamy informacje, jak to wygląda” – wskazuje Kaja Godek.

OBEJRZYJ: Bronią Jana Pawła II, ale tolerują aborcję?! KAJA GODEK OBNAŻA HIPOKRYZJĘ PiS!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.