Ideologiczna ofensywa próbą podmiany cywilizacji i wartości

Ten „wesoły pochód” jest narzędziem do czegoś – do tego, co możemy oglądać na Zachodzie (…) – totalnego zanegowana praw naukowych i biologicznych – zauważa Krzysztof Kasprzak. To jest podmiana cywilizacji zachodniej na nową „tęczową”. Rewolucja ta finansowana jest z zagranicznych środków.

Bierność wobec ekspansji homoruchu

Cywilizacja zachodnia do czasu rewolucji seksualnej była czymś zupełnie innym niż jest teraz. Aktualnie mamy do czynienia z podmianą tej cywilizacji i wartości, które były kiedyś. Ale niestety depozytorzy kultury zachodniej nie upominają się o nią, a wręcz dają się ponieść „tęczowemu” nurtowi i wchodzą z nim w kolaborację i dialog.

Odcinają się od własnych wyborców. Rząd chce wspierać ideologię LGBT

„Mamy szereg organizacji LGBT dotowanych bezpośrednio z rządu niemieckiego lub za pomocą ambasad, np. amerykańskiej i to nie spędza snu z powiek naszym służbom powołanym do ochrony porządku konstytucyjnego – pytanie dlaczego? Czym się różni agresja ideologiczna z Kremla od agresji ideologicznej z Brukseli czy Berlina? To taka różnica – czy chcemy mieć dżumę czy cholerę? I to, i to jest chorobą i przeciwko temu trzeba przeciwdziałać. (…) Bez zmian systemowych (…) będzie ciężko obronić polską rodzinę” – zauważa Krzysztof Kasprzak.

cywilizacji
Marsz Równości w Krakowie, 2021 r.

LGBT sięga po dzieci

Charakterystyczne dla ruchów homoseksualnych jest to, że sięgają po dzieci. Dane z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych pokazują, że populacja dzieci identyfikujących się jako „innej tożsamości” seksualno-płciowej wzrosła w ostatnich latach do blisko 10%. Jest to skutek mody, zintensyfikowanej propagandyindoktrynacji oraz wczesnej inicjacji seksualnej.

Zobacz całą rozmowę Tęczowe marsze a bierność społeczna”na kanale Chrobry Szlak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.