„Gratuluję wam odwagi”

Obrońcy życia po raz kolejny stanęli w centrum Ustronia, aby pokazać największą zbrodnię dokonywaną na człowieku.

Niektórzy przechodnie bulwersowali się widokiem zabitego dziecka. – Napawacie się takimi obrazami! Jesteście obrzydliwi – wykrzykiwali ludzie przechodząc obok wolontariuszy, ale nie chcieli wdawać się w dyskusję.

Głównym zarzutem była obecność drastycznego plakatu pokazywanego w miejscu, gdzie chodzi dużo dzieci, jednak te największą swoją uwagę skupiały na megafonie.

Mimo tych głosów proliferzy spotkali się także z życzliwym wsparciem. Pewien mężczyzna spacerujący z rodziną poparł działanie wolontariuszy mówiąc, że wykonują dobrą robotę. Jedna z mieszkanek Ustronia, ściskając dłoń każdego z obecnych na pikiecie, gratulowała odwagi i z zainteresowaniem słuchała o  działaniach fundacyjnych.

Pikieta trwała 1,5 godziny. O kolejnych akcjach można dowiedzieć się z fanpage’u Fundacja Życie i Rodzina: Ustroń.

Agnieszka Jarczyk

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.