Gej Rafał Łoziczonek, ps. „Ralph Ferre”, przegrał proces z Kają Godek

Znany homodziałacz Rafał Łoziczonek, pseudonim „Ralph Ferre”, przegrał w sądzie z Kają Godek w procesie cywilnym o ochronę dóbr osobistych. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga zobowiązał Łoziczonka do sporządzenia oświadczenia z przeprosinami, m.in. za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych, a także do wpłacenia pieniędzy na cele związane z ochroną życia na rzecz Fundacji Życie i Rodzina oraz do pokrycia kosztów sądowych sprawy.

Kim jest Rafał Łoziczonek? To homoseksualista identyfikujący się z ruchem LGBT, założyciel i prezes studia tatuażu „Studio Ralph Iratus”, na profilu zawodowym Linkedin chwali się współpracą z Fundacją Otwarte Klatki, (Fundacja zaprzecza tym związkom), aktywista promujący dietę roślinną, zajmujący się produkcją i sprzedażą wegańskich kosmetyków oraz odzieży, prelegent konferencji TEDx.  W mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem „Ralphiratus” oraz „Ralph Ferre”. Regularnie publikuje w Internecie nagrania video o treści pornograficznej, gejowskiej, również ze swoim udziałem i czerpie z tego korzyści finansowe. Na paradach homoseksualistów pokazuje się z kolegą, którego prowadzi na smyczy w przebraniu psa. 

W okresie po I czytaniu w Sejmie obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję” wiosną 2020 r. Rafał Łoziczonek zamieścił w sieci wulgarne video, w którym obrażał pełnomocniczkę inicjatywy Kaję Godek i podawał nieprawdziwe informacje jakoby w przeszłości dokonała ona aborcji. Film był skrajnie obsceniczny – zarówno w treści jak i w doborze słownictwa. Łoziczonek otwarcie wspiera tzw. czarne protesty przeciwko prawnej ochronie życia. Jego kłamstwa były elementem kampanii nienawiści wobec pełnomocnik inicjatywy, jaką rozpętały środowiska bliskie czarnemu protestowi oraz powiązane z ruchem LGBT.

To kolejny wygrany proces z agresywnymi aktywistami radykalnej lewicy, którzy włączając się w działania przeciwko dzieciom nienarodzonym wulgarnie atakują obrońców życia. W 2022 r. Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód uznał Monikę Tichy za winną znieważenia i zniesławienia Kai Godek, zapadły już także wyroki skazujące wobec innych hejterów, a w niektórych sprawach doszło do ugód, na podstawie których agresorzy sami przepraszali i płacili.

W związku z uprawomocnieniem się wyroku ws. Łoziczonka prawnicy Fundacji wszczęli czynności egzekucyjne. „Ralph Ferre” ma zapłacić 5 tysięcy złotych na obronę życia oraz 1947 złotych kosztów procesu.

W sprawie tych samych wypowiedzi przeciwko Łoziczonkowi toczy się jeszcze także proces karny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Detranzycja to zjawisko, o którym się nie wspomina, albo informacje o nim chce się zamieść

19 czerwca, 2024

Lewackie środowiska wypuściły w zeszłym roku grę polegającą – dosłownie – na zabijaniu tych, którzy

15 czerwca, 2024

Sabrina Mana-Walasek, stały doradca sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. aborcji, jest uwikłana w konflikt interesów. Z

14 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.