Gej Rafał Łoziczonek, ps. „Ralph Ferre”, przegrał proces z Kają Godek

Znany homodziałacz Rafał Łoziczonek, pseudonim „Ralph Ferre”, przegrał w sądzie z Kają Godek w procesie cywilnym o ochronę dóbr osobistych. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga zobowiązał Łoziczonka do sporządzenia oświadczenia z przeprosinami, m.in. za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych, a także do wpłacenia pieniędzy na cele związane z ochroną życia na rzecz Fundacji Życie i Rodzina oraz do pokrycia kosztów sądowych sprawy.

Kim jest Rafał Łoziczonek? To homoseksualista identyfikujący się z ruchem LGBT, założyciel i prezes studia tatuażu „Studio Ralph Iratus”, na profilu zawodowym Linkedin chwali się współpracą z Fundacją Otwarte Klatki, (Fundacja zaprzecza tym związkom), aktywista promujący dietę roślinną, zajmujący się produkcją i sprzedażą wegańskich kosmetyków oraz odzieży, prelegent konferencji TEDx.  W mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem „Ralphiratus” oraz „Ralph Ferre”. Regularnie publikuje w Internecie nagrania video o treści pornograficznej, gejowskiej, również ze swoim udziałem i czerpie z tego korzyści finansowe. Na paradach homoseksualistów pokazuje się z kolegą, którego prowadzi na smyczy w przebraniu psa. 

W okresie po I czytaniu w Sejmie obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję” wiosną 2020 r. Rafał Łoziczonek zamieścił w sieci wulgarne video, w którym obrażał pełnomocniczkę inicjatywy Kaję Godek i podawał nieprawdziwe informacje jakoby w przeszłości dokonała ona aborcji. Film był skrajnie obsceniczny – zarówno w treści jak i w doborze słownictwa. Łoziczonek otwarcie wspiera tzw. czarne protesty przeciwko prawnej ochronie życia. Jego kłamstwa były elementem kampanii nienawiści wobec pełnomocnik inicjatywy, jaką rozpętały środowiska bliskie czarnemu protestowi oraz powiązane z ruchem LGBT.

To kolejny wygrany proces z agresywnymi aktywistami radykalnej lewicy, którzy włączając się w działania przeciwko dzieciom nienarodzonym wulgarnie atakują obrońców życia. W 2022 r. Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód uznał Monikę Tichy za winną znieważenia i zniesławienia Kai Godek, zapadły już także wyroki skazujące wobec innych hejterów, a w niektórych sprawach doszło do ugód, na podstawie których agresorzy sami przepraszali i płacili.

W związku z uprawomocnieniem się wyroku ws. Łoziczonka prawnicy Fundacji wszczęli czynności egzekucyjne. „Ralph Ferre” ma zapłacić 5 tysięcy złotych na obronę życia oraz 1947 złotych kosztów procesu.

W sprawie tych samych wypowiedzi przeciwko Łoziczonkowi toczy się jeszcze także proces karny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.