Facebook utrudnia zbiórkę podpisów pod inicjatywą obywatelską Stop LGBT! Fanpage Fundacji Życie i Rodzina usunięty.

Trwa cenzurowanie niewygodnych dla lobby LGBT treści na popularnych serwisach społecznościowych. Oficjalny fanpage Fundacji Życie i Rodzina został skasowany

Wszystkie totalitaryzmy niszczyły osoby i instytucje, które mówiły prawdę. Podobnie dzieje się na popularnym serwisie społecznościowym. Tym razem bulwersujący jest fakt, że powodem jest wykonywanie demokratycznego prawa do inicjatywy ustawodawczej.

Pseudo artystki mogą promować i sprzedawać sprofanowane wizerunki Maryi, a znana partia może umieścić spot, w którym obraża wielu Polaków. Właściciele Facebooka, Youtube’a i Twittera tego nie zauważają. To nie jest problem. Za to informowanie o legalnej, zarejestrowanej zbiórce podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT – to treści naruszające regulamin Facebooka.

„Odbieramy to jako atak na wolność słowa i akt cenzury. Nasze wpisy nie były nienawistne. Niedawno ruszyliśmy z obywatelską inicjatywą ustawodawczą chroniącą Polskę przed homopropagandą na ulicach i informowaliśmy o możliwości zbierania podpisów pod ustawą. ” – mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Informacje o inicjatywie #StopLGBT oraz karty do zbierania podpisów można znaleźć na stronie www.stoplgbt.pl. Wszystkich, którzy nie godzą się na ideologiczną cenzurę Facebooka, prosimy o wchodzenie bezpośrednio na stronę inicjatywy i pobieranie kart do zbiórki.

PS. Prosimy też o zalajkowanie naszej nowej strony na facebooku: https://www.facebook.com/fundacjazycieirodzinaofficial i zostawienie opinii.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.