„Dzięki, że to pokazujecie!” Kolejny Różaniec w Toruniu

W Toruniu akcja Publicznego Różańca spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony przechodniów. Ludzie dziękują za pokazywanie prawdy o aborcji w szczepionkach.

Cenzurowane fakty o szczepionkach

W Toruniu odbył się kolejny Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Wolontariusze regularnie pokazują mieszkańcom Torunia prawdę o szczepionkach przeciwko Covid-19. Faktem jest, że polski rząd zakupił i reklamuje preparaty, które czerpią ze zbrodni aborcji. Zobacz, co ukrywają firmy farmaceutyczne. Ludzie o tym nie wiedzą, nie mają świadomości, czym tak naprawdę się szczepią. Te fakty są niewygodne dla producentów i lobbystów szczepionkowych, dlatego są cenzurowane w mediach. Trzeba publicznie mówić prawdę o makabrycznych procedurach, jakim poddawane są dzieci w celu stworzenia linii komórkowych dla przemysłu farmaceutycznego. 

Publiczny Różaniec na toruńskiej starówce

Przechodnie dziękują za pokazywanie prawdy o aborcji

Widok banerów przedstawiających ofiary przemysłu aborcyjnego porusza przechodniów. A tych nie brakuje. Toruń jest miastem licznie odwiedzanym przez turystów z całej Polski. Nie kryją oni swojego zainteresowania – przystają wyraźnie przejęci, przyglądają się, podchodzą, pytają o szczegóły. „Dzięki, że to pokazujecie” – usłyszeliśmy od wielu przechodniów. Prawda o aborcji dotyka sumień. Są osoby, które widząc baner informujący o związku szczepionek z aborcją mówią na głos: ”Gdybym to wcześniej wiedział, nigdy bym się nie zaszczepił”, albo: „rezygnuję z 3 dawki.” W obliczu okrutnej zbrodni, jaką jest zabicie nienarodzonego dziecka, takie reakcje są zrozumiałe…

szczepionki korzystają z aborcji

Chcemy, by te informacje dotarły do jak największej liczby osób

Dzięki akcjom ulicznym wiele osób ma szansę dowiedzieć się tego, czego próżno szukać w mainstreamowym przekazie – szczepionki, do których przyjęcia namawiają politycy, celebryci, aktorzy, sportowcy, youtuberzy, są obkupione cierpieniem niewinnych dzieci. Dlatego tak ważne jest, by docierać z tymi informacjami do coraz większej liczby osób. W wielu miastach Polski organizujemy Publiczne Różańce o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Ruszyła także strona www.wycofajcie.pl , na której można podpisać petycję do Ministra Zdrowia o wycofanie wszystkich szczepionek mających jakikolwiek związek z aborcją. 

Tekst: Faustyna Rewucka

dziękują za pokazywanie prawdy o aborcji

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.