Dzieci w Polsce są zabijane. Walczymy z tym procederem – pikieta w Krakowie

Pikieta w Krakowie zatrzymaj aborcję / Dzieci w Polsce są zabijane

Kolejna pikieta aktywistów Fundacji Życie i Rodzina odbyła się w środę, 23 października. O godz. 17.00 nasza kilkuosobowa grupa wolontariuszy odsłoniła zdjęcia zabitych w wyniku aborcji dzieci. Staliśmy na Rondzie Mogilskim w Krakowie trzymając wizerunki przedstawiające tragiczny los bezbronnych istot ludzkich. Bo prawda jest taka, że dzieci w Polsce są zabijane.

W trakcie rozwijania banerów zbliżył się do nas pewien mężczyzna. Powitała nas z jego strony wiązka przekleństw i pretensji o całe zło świata. Pretensji o to, że nie rozwiązujemy wszystkich problemów, a skupiamy się jedynie na losie jeszcze nienarodzonych dzieci, które w wyniku tzw. „kompromisu aborcyjnego” są zagrożone unicestwieniem. Tak, to prawda – nie możemy pomóc wszystkim ludziom. Robimy jednak, co możemy, by chronić dzieci. I nie przestaniemy, póki aborterzy kontynuują swój krwawy proceder.

Pikieta przez większość czasu odbywała się spokojnie. Za wyjątkiem momentu, w którym podeszła pewna osoba i skrytykowała zdjęcia, z którymi staliśmy. Twierdziła, że działamy w dobrej sprawie, jednak nie powinniśmy pokazywać tak brutalnych zdjęć uśmierconych dzieci. Że osoby młode i wrażliwe nie powinny na to patrzeć. Staraliśmy się wytłumaczyć, że z dziećmi należy rozmawiać – łagodnie dać im do zrozumienia, że mogą czuć się bezpiecznie, że je kochamy i nic złego się nie stanie.

Nie można zrezygnować!

Nie możemy zrezygnować z pokazywania prawdy, nawet gdy jest niewygodna, trudna i brutalna. Mamy bowiem nadzieję, że wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa nieludzkie prawo proaborcyjne w Polsce zostanie wreszcie zniesione. Bo nie może być nadal tak, że codziennie w naszym kraju zabijana jest trójka niewinnych, nienarodzonych dzieci.

Pomimo faktu, że nasza pikieta była zgłoszona, do policji dotarły na nas skargi. Komuś przeszkadzaliśmy i nic w tym dziwnego, bo według słów Mahatma Gandhiego: „Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz”. A więc na dobre trwa już etap walki. Będziemy ją kontynuować do zwycięstwa. Aż prawo do życia zostanie rozszerzone na wszystkie dzieci w Polsce, również te w brzuchu u mamy.

Dołącz do naszej społeczności obrońców życia i rodziny – wspieraj nasze działania w realu, w internecie czy też poprzez dobrowolną wpłatę na rzecz Fundacji Życie i Rodzina. Twoja aktywność się liczy!

tekst: Marcin Tomasz Nowak

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.