„Drogie panie, życzę gwałtu”

26 czerwca puławscy obrońcy życia po raz kolejny stanęli pod Galerią Zieloną, aby ukazywać prawdę o aborcji, będącą zamachem na ludzkie życie.

Tego dnia wielu przechodniów wyraźnie reagowało na naszą obecność z plakatem  w centrum miasta, zarówno w sposób pozytywny, jak i negatywny.  Jedna z kobiet przechodzących obok naszego protestu nie przebierała w słowach mówiąc z „uśmieszkiem” na twarzy: „Drogie Panie, życzę gwałtu”. Młody chłopak, również z przekąsem, skomentował nasz plakat: „Żeby takie rzeczy dzieciom pokazywać”. Pod koniec akcji podszedł do nas także rozzłoszczony mężczyzna twierdząc, że niewłaściwie rozumiemy definicję słowa aborcja i radził, abyśmy zajrzeli do słownika.

Jednak wśród fali nieprzychylnych spojrzeń i agresywnych słów kierowanych pod naszym adresem pewna starsza pani doceniła nasze wysiłki twierdząc, że należy pokazywać prawdę o aborcji, która nie jest fikcją, lecz faktem udowodnionym naukowo, i że dziękuje za naszą obecność. Podała konkretne przykłady ze swojego środowiska, gdy rzeczowa rozmowa, potwierdzona naukowymi argumentami, zmieniła podejście do zbrodni aborcji. Cieszymy się, że wśród fali nienawistnej ideologii zwolenników zabijania dzieci mogliśmy usłyszeć głos rozsądku.

Żywe reakcje ludzi na plakat dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że  tym bardziej należy pokazywać prawdę o aborcji, a tym samym walczyć o każde ludzkie życie. Dziś już wiemy, że  ta puławska  pikieta nie  była ostatnią.

Iga Leszek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.