Dosyć zabijania w Toruniu!

Co to za szpital, gdzie zamiast leczyć – zabija się dzieci?! To między innymi wina polityków PiS, którzy zamiast uchwalić dobre prawo, blokują projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję” – stając po stronie aborterów. W niedziele 10 i 17 lutego 2019 roku wolontariusze naszej Fundacji uświadomili to mieszkańcom Torunia.

W każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca pikietujemy pod toruńskim szpitalem im. L. Rydygiera, pokazując prawdę aborcji – tragedię mordowanych dzieci. Tylko w 2018 roku w majestacie prawa zabito tam 13 dzieci.

„Nie godzimy się, żeby w naszym mieście, dzieciom podejrzanym o choroby zadawano śmierć, zamiast im pomagać. Chcemy zwrócić uwagę na to, że politycy są odpowiedzialni za to, że w Toruniu giną niewinne dzieci” – mówią przybyli wolontariusze.

Tyle śmierci, to „zasługa” obecnej ustawy, która dopuszcza zabijanie nienarodzonych, gdy badania wykażą podejrzenie wady genetycznej lub rozwojowej dziecka. Tymczasem mogłoby być inaczej – od kilkunastu miesięcy w sejmie leży 830 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj Aborcję”, a obecna władza świadomie nic z tym nie robi.

To przez polityków Prawa i Sprawiedliwości, codziennie w polskich szpitalach mordowanych jest troje dzieci. Prawda, że to wielka „zasługa”? Tacy posłowie, jak Grzegorz Matusiak (przewodniczący podkomisji sejmowej ds. projektu Zatrzymaj Aborcję) mają krew na rękach – od wielu miesięcy nie zwołał nawet jednego posiedzenia.

To właśnie pragnienie prawdy każe nam wychodzić na ulice. Życie każdego człowieka jest cenne. Nie możemy sprzedać sumienia w imię „dobrej zmiany”, która w kwestii obrony nienarodzonych nie zrobiła NIC!Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.