Dobra wiadomość! Sąd Najwyższy nie ma uwag do ustawy Stop LGBT

Sąd Najwyższy zapoznał się z treścią złożonego do Sejmu projektu Stop LGBT. Wydał oświadczenie: nie ma uwag do ustawy Stop LGBT.

9 sierpnia 2021 r. Fundacja Życie i Rodzina złożyła do Sejmu podpisy tysięcy Polaków, którzy poparli obywatelski projekt ustawy Stop LGBT zakazującej promocji ideologii LGBT w przestrzeni publicznej. Na wniosek Marszałka Sejmu, Sąd Najwyższy Rzeczpospolitej Polskiej zapoznał się z treścią projektu ustawy i wydał opinię, w której czytamy:


” (…) Sąd Najwyższy działając na podstawie art. 1 pkt 4 ustawy z dnia 8 rudnia 2017 r. o Sądzie Najwyższym (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 154 ze zm. ) nie zgłasza uwag do obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. – Prawo o zgromadzeniach oraz niektórych innych ustaw (…)”
Sąd Najwyższy nie ma uwag do ustawy Stop LGBT

Stop LGBT przekazane do 1. czytania

Już w najbliższych tygodniach odbędzie się czytanie projektu w Sejmie. Ustawa została przekazana do pierwszego czytania. To ostatni moment, by zadzwonić do posłów i powiedzieć im, by głosowali za #StopLGBT. Kontakty znajdują się na stronie: zadzwondoposla.pl. To bardzo ważne, by posłowie wiedzieli, czego oczekują ich wyborcy. Zatrzymajmy homopropagandę na ulicach naszych miast! 

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.