Czapki z głów! Kolejna pikieta przed Galerią Krakowską

 

Kilka dni temu Wojciech Cejrowski powiedział, że w dziedzinie obrony życia Ameryka ściąga czapki z głów przed Polską. To w Polsce odbywają pikiety pro-life, to w Polsce odbywają się publiczne modlitwy, to polscy politycy są przyciskani do muru, aby prawo chroniące życie każdego człowieka było w końcu uchwalone. Zatem czapki z głów! Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z kolejnej pikiety antyaborcyjnej Fundacji Życie i Rodzina w Krakowie.

Kolejna pikieta odbyła się w godzinach popołudniowych przed Galerią Krakowską. Zgromadzenie starało się swoim przekazem dotrzeć do jak największej liczby przechodniów. Cel jest jeden i niezmienny: uświadomić czym jest i jak wygląda aborcja. Bowiem to, co można zobaczyć na banerach pokazuje jak drastyczny jest to proceder dla niewinnego dziecka. Ten fakt jest pomijany przez lewicowe proaborcyjne ruchy, które przedstawiają aborcję jako zabieg bezpieczny i bezbolesny dla kobiety. Warto dodać, że to także nie jest prawdą. Przyznawali to nawet sami aborterzy, np. Anthony Levatino.

Modlitwa i jeszcze raz modlitwa

Na pikiecie podczas rozmów z przechodniami nie zabrakło akcentów religijnych. Pewna starsza pani powiedziała, że modli się za dusze dzieci zmarłych w wyniku aborcji oraz aktywistów pro-life. Codziennie w naszej intencji odmawia różaniec. Za co chcemy pani raz jeszcze podziękować. Sytuacja ta, jak i wiele podobnych pokazuje, że dużo osób wspiera nasze działania. Czy to poprzez modlitwę, słowa wsparcia, a nawet poprzez zwykły kciuk uniesiony do góry.

Co z tym wyborem?

Pewna kobieta zadała już tradycyjne pytanie: „Czy namawiałby pan swoją dziewczynę, gdyby została zgwałcona, do wychowania dziecka? Czy wolałby pan jednak aborcję?”. Uświadomiliśmy naszej rozmówczyni, że po pierwsze – aborcja nie jest żadnym rozwiązaniem, a tylko dołożeniem kobiecie kolejnej traumy. Po drugie – dziecko nie jest niczemu winne, żeby karać je śmiercią. Po trzecie, jeśli kobieta nie chce wychowywać dziecka poczętego z gwałtu może oddać je np. do okna życia czy adopcji. I takie właśnie drogi rozwiązania powinno się kobietom wskazywać, chroniąc je przed fizycznymi i psychicznymi skutkami procederu aborcyjnego.

tekst: Wojciech Dudek

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.